Кожен третій австрієць (34%) стурбований збереженням своєї особистою інформацією в соціальних мережах. У 2015 році таких було всього 13 відсотків.
Кожен третій австрієць замислюється про це перед тим, як розкрити особисту інформацію у мережі. Для порівняння: в 2015 році тільки 13% не довіряли таким платформ, як Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter. Це результат аналізу, проведеного статистичними органом ЄС Євростат.
Зовсім недавно проблеми з безпекою були найбільше у Франції – 40% (2015: 31%).
За нею слідували Нідерланди і Фінляндія з майже незмінними 39% і 37% відповідно. Користувачі в Литві, Угорщині та Болгарії з найменшою вірогідністю відмовляться від розкриття особистих даних – а саме менше 10 відсотків.
Тут дивно, що ставлення практично не змінилося. Таку статистику також зареєстрували деякі країни, що не входять або вже не входять в ЄС. У Туреччині обережні 4 відсотки, в Сербії 13 відсотків, у Великобританії 21 відсоток і в Ісландії 39 відсотків.
Тим часом Facebook очолила список технологічних компаній, яким найменше довіряють користувачі
Про це свідчать результати онлайн-опитування, проведеного аналітичною компанією Toluna. Для Facebook 2018 рік став одним з найневдаліших в історії. За словами самого Цукерберга, в 2015 році Олександр Коган, який зібрав дані 50 мільйонів користувачів за допомогою онлайн-тесту, передав цю інформацію Cambridge Analytica.
Слідом розташувалися Twitter і Amazon
За 8% опитаних висловили стурбованість спроможністю цих компаній дбайливо поводитися з даними користувачів. Серед компаній, яким користувачі довіряють більше, респонденти вибрали Amazon (27,4%), Apple (12,2%), Google (11,2%) і Microsot (11%).