Тренер жіночого футбольного клубу в Австрії таємно фотографував спортсменок в душі – суд визнав невинність тренера

Згідно з актом суду, 27-лений тренер футбольного клубу Mostviertler знімав своїх гравців, включаючи двох неповнолітніх, під час прийняття душу на протязі довгого часу.

У жовтні минулого року він був нарешті спійманий. Він залишив спортивну куртку в жіночому душі, але спортсменки побачили включений мобільний телефон, що виглядав з кишені, подивилися відео і написали заяви в прокуратуру Санкт-Пельтена.

Днями судовий розгляд було закінчено і був винесений вердикт про невинність тренера — він використовував відео тільки для особистих потреб, а не поширював в комерційних цілях, отримуючи прибуток. «Це не є злочином згідно з чинним законодавством», — підсумував прокурор.

Адвокат двох спортсменок подала апеляцію на це рішення у вищу інстанцію і одночасно подала цивільний позов про відшкодування моральної шкоди. Згідно із заявою, її підопічні отримали серйозні психологічні травми і розлади особистості, що навіть потребували посиленої терапії. Більше того, вони вважають таку безкарну зйомку неповнолітніх серйозним ударом по сучасній системі цінностей.

Остаточне рішення ухвалюватиме суддівський Сенат міста.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh