Життя

Трьом Зодіакам 2022 року доведеться боротися з проблемами

Трьом зодіакам у 2022 році доведеться стати сильнішими

У 2022 році три Зодіаки отримають одні неприємності. Всьому виною чотириразовий ретроградний Меркурій. Особливо постраждають троє представників зодіакального кола – їм постійно доведеться боротися з проблемами.

Астрологи видання Bibamagazine розповіли, кому доведеться постійно боротися з проблемами. Отже, які труднощі підстерігають Терезів, Левів та Водоліїв.

Терези

Конфлікти розвиватимуться як у любовних відносинах, так і на роботі. Кульмінацією всіх неприємностей може стати грандіозний скандал. До того ж, проблеми підстерігають у фінансовій сфері, є ризик стати жертвою аферистів. Тож 2022 року доведеться звернутися до фінансової подушки безпеки.

Лев

Численні потрясіння трохи похитнуть самовпевненість Львів. І тут астрологи рекомендують їм навчитися керувати емоціями. Тільки в такому разі вдасться зберегти стосунки з близькими. У 2022 році, щоб зберегти шлюб, що тріснув, Левам доведеться шукати компроміси.

Водолій

І у створенні сім’ї, і у зміні кар’єри, і при будівництві будинку старанних Водоліїв чекають проблеми. І це те, що зробить представників знаку сильнішим, змусить подолати страхи та рухатися далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України