Авторські статті

Треба зараз бути єдиними, йти в одному руслі й рятувати територіяльну цілісність України

Сьогодні намагаються провокаціями та нагнітанням ситуації розсварити громадян всієї української держави. У Криму поширюють чутки про нібито “вагони бандерівців”, які зараз їдуть на півострів для того, щоби вбивати людей, щоби дестабілізувати ситуацію. Нині триває інформаційна війна проти України. Вартує лише включити новини російських каналів – бачимо, наскільки брехливо висвітлюється те, що відбувається в Києві і в Україні загалом. Позиція Москви є однозначною – Кремль зацікавлений у знищенні територіяльної цілісности України. Про це у виступі на засіданні Верховної Ради України 27 лютого 2014 року заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Що потрібно робити нам? У першу чергу треба заспокоїти всіх мешканців нашої держави, зокрема Кримського півострова. Ніхто не збирається потурати ваших прав, ніхто не збирається забирати ваших прав, які ви маєте згідно з українським законодавством і Конституцією України. Ніхто не збирається диктувати вам, якою мовою говорити. Є українська мова – державна, а в побуті кожен спілкується тією мовою, якою він вважає за необхідне. Ніхто не буде в Україні за цієї влади принижувати права релігійні, освітні, права національних меншин.

Україна – европейська цивілізована держава. Ми вважаємо, що нам усім треба згуртуватися пліч-о-пліч у боротьбі за нашу державу, нам треба рятувати країну. До того ж, за умов, що економічна ситуація в Україні просто катастрофічна. Скарбниця після Януковича є порожньою. Резерви Національного банку не відповідають тому рівню, який би мав бути. Розкрадено всі ті можливості, які в нас мали би бути для реалізації соціяльної та економічної політики в державі. Окрім того, тривають провокації з боку Москви. Для чого вивішувати прапори Російської Федерації? Цього не можна робити.

Треба зараз бути єдиними, йти в одному руслі й рятувати територіяльну цілісність України. Згідно з Будапештським меморандумом, ми маємо гарантію з боку Сполучених Штатів Америки, Великобританії та Російської Федерації. Росія порушила ці гарантії. Тому нам потрібно офіційно звертатися до згаданих країн із метою збереження територіяльної, економічної і політичної цілісности України”, – наголосив очільник українських націоналістів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.