Авторські статті

Треба забути про всі політичні амбіції, аби не допустити реваншу режиму диктатури і здійснити докорінні зміни в державі

Президентські вибори, кар’єри тощо – це не основне сьогодні. Головне – триматися єдиної патріотичної української лінії і довести розпочату справу до перемоги, до звитяги, про яку ми говорили, ідучи пліч-о-пліч у боротьбі. Не забувайте тих трьох місяців спільної боротьби. Забудьте про свої нинішні амбіції і давайте разом залишимося цементом – отоді ми переможемо і тоді українське суспільство оцінить цей крок.

Про це на засіданні Верховної Ради України 25 березня 2014 року, звертаючись до представників нинішньої парламентської більшости, заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

“Я хотів би нагадати нам усім, із чого починалася Революція Гідности, чому українці вийшли на майдани протестувати проти влади і які завдання ми всі разом (ті, які об’єдналися проти режиму Януковича) ставили перед собою. Перед тим, як брати на себе відповідальність кликати людей на вулиці і розуміти, на що ми йдемо, ми поставили три найважніші завдання. Перше завдання, яке ставили перед собою політичні партії, які об’єдналися в боротьбі, – повалити режим. Це було зроблено. Друге завдання – ліквідувати наслідки правління Януковича і не допустити реваншу диктатури. Окрім того, ми ставили завдання розпочати реальні докорінні зміни на краще.

Виконавши перше, ми маємо розуміти, що инші завдання далеко не виконані. Ми живемо в умовах, коли є протидія на двох фронтах. Зовнішній ворог – видимий ворог, окупант, Кремль, Росія, путінський режим. Скільки часу “Свобода” раніше говорила про те, що з Росією не можна так розмовляти, як розмовляє Україна, що треба було готуватися до протистояння, що треба було не допустити агентури у владі. Але, на превеликий жаль, до голосу “Свободи” тоді недослухалися. Водночас ми говоримо про те, що в нас є внутрішній ворог. Досі державний механізм активно працює на Росію. Що говорити, якщо “Укроборонпром” до цього часу виконує замовлення Росії, яка, вочевидь, буде використовувати ці замовлення у війні проти України.

Досі не здійснено люстрацію, далі залишається агентура при владі. Ситуація в державі є критичною, адже політичні опоненти – Партія регіонів, яка досі не відмилася від крови тих людей, які вийшли на вулицю, – і далі ведуть деструктивну політику. Ви зверніть увагу, щоразу те, що озвучує Партія регіонів, за декілька днів говорить Кремль. Партія регіонів нині говорить те ж саме, про що заявляє Путін.

Яка мета Росії? Ми вже це говорили неодноразово і попереджали. Їх не цікавить лише Крим. Їм потрібна федералізація – розкол України, їм потрібне введення другої державної мови – російської, їм потрібно постійно залишати тут свої війська, їм потрібне відродження, зрештою, тут, у парламенті так званої ширки – це саме вони сьогодні наполягають, аби представники ПР увійшли сьогодні до складу нового керівництва парламенту, нового уряду. Їм потрібне подвійне громадянство. Їм треба, аби Україна й далі перебувала під їхнім геополітичним, економічним та иншими впливами.

У березні 2005 року, будучи народним депутатом України, від імени Всеукраїнського об’єднання “Свобода” я реєстрував закон про люстрацію і вимагав оприлюднення списків агентів КГБ СССР, які перебували або перебувають на державних посадах України. І сьогодні це питання є надактуальним. Сьогодні списки московської агентури в державні владі, а також війську, силових структурах мають бути публічними і відомими.

Я хочу звернутися нині до представників більшости. Шановні побратими! Я хочу нагадати вам про ці завдання. Я хочу нагадати, що протягом півтора року Партія регіонів робила все, аби нас із вами розколоти, але їм цього не вдалося. Ми з вами були єдиним цілим і саме це нам допомогло вивести людей на вулиці і перемогти в Революції Гідности. Але також хочу звернути вашу увагу на те, що вони й далі працюють за тим самим сценарієм, щоби нас розколоти. І якщо вони нас розколють – не буде докорінних змін. Саме цього вони і хочуть, аби знову повернутися до влади й організувати реванш. Будьте пильними і не піддавайтеся на ці провокації! Президентські вибори, кар’єри тощо – це не основне сьогодні. Головне – триматися єдиної патріотичної української лінії і довести розпочату справу до перемоги, до звитяги, про яку ми говорили, ідучи пліч-о-пліч у боротьбі. Не забувайте тих трьох місяців спільної боротьби. Забудьте про свої нинішні амбіції і давайте разом залишимося цементом – отоді ми переможемо і тоді українське суспільство оцінить цей крок”, – заявив у виступі очільник українських націоналістів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.