Техно

Транспортна компанія для вантажних перевезень – вибираємо надійного перевізника

Більшість людей і організацій одного разу стикаються з необхідністю перевозити великогабаритні вантажі. Якщо не рахувати окремі випадки, то зазвичай це трапляється при переїздах.

Переїзд з одного приміщення в інше складно здійснити за допомогою особистого транспорту. Комп’ютерні столи, ліжка та матраци, вітрини та шафи не влізуть ні в одну з легкових машин. Як же вибрати компанію-перевізника?

Перший критерій вибору, який приходить в голову, це вартість. Мало хто хоче переплачувати за доставку, втім, як і за будь-яку іншу послугу. Можна вибрати з усіх наявних пропозицій найдешевші вантажоперевезення. Але низька ціна може бути поставлена на шкоду іншим параметрам: якості і швидкості. Оптимальне рішення пропонує компанія M&M, яка пропонує вантажні перевезення по Україні. В компанії працюють досвідчені логісти. На сторінці сайту в розіділі “Грузоперевозки, фуры большого тоннажа” ви можете знайти інформацію про діяльність компанії та пропозиції вантажних перевезень. Замовлення послуги ви можете зробити як на сайті, так зателефонувавши за контактами, вказаними у розділі “Контакты”.

Нерідко переїзди здійснюються в короткі терміни: чим швидше, тим краще. Значить, вантажівки для перевезення речей замовляються в останній момент, буквально за пару днів до потрібного терміну. Інколи в компаніях, що пропонують дешеві вантажоперевезення, існує запис на тиждень або дві. Тому варто телефонувати й перевіряти, коли у компанії будуть вільні машини.
Реклама

Ще один момент – це якість перевезення. При необхідності перевезти цінні речі, крихкі предмети інтер’єру, меблі з легко повреждаемыми поверхнями або скляними вставками варто з особливою увагою поставитися до вибору вантажоперевізника. Зверніть увагу на компанії, які вже давно присутні на ринку, наприклад транспортна компанія СДЭК. Теоретично, більш нові автомобілі повинні забезпечувати акуратне перевезення. Практично ж, велика роль людського фактора.

У чому ж полягає людський фактор при вантажоперевезеннях? В першу чергу, це професіоналізм водіїв. Працюють в компаніях-перевізників вантажу водіям потрібно бути акуратними, уникати різкого гальмування і аварійних ситуацій на дорозі. Адже в разі дорожньо-транспортної пригоди може постраждати не тільки вантажівки, але і перевозиться в кузові майно. Хороший водій зазвичай претендує на чималу заробітну плату, що позначається на вартості послуги з перевезення.

Ще один момент, пов’язаний з людським фактором, це надання компанією послуг вантажників. Добре, якщо меблі перевозиться з технічного відділу в технічний відділ іншої будівлі. У цьому випадку інженери, програмісти чи інші браві чоловіки легко занурять і вивантажать все необхідне. Але якщо перевезення замовляє тендітна леді, то варто вибирати компанію, що надає послуги по завантаженню і вивантаженню. Чудово, якщо вантажники відрізняються акуратністю і ввічливістю.

Хорошим критерієм при виборі компанії-перевізника служать відгуки на незалежних інтернет-ресурсах. Якщо негативні відгуки переважають, то в таку компанію точно звертатися не варто. Але є ще один важливий момент, менш очевидний. Це рівень підготовки операторів дзвінкового центру.

На дзвінок в компанію повинен швидко відповісти ввічливий співробітник. Він же повинен за запитом надати всю необхідну інформацію: від вартості до кількості вільних машин. Дзвінки без відповіді в робочий час, нечемні оператори і їх некомпетентність найчастіше говорять про низький рівень сервісу всієї компанії.

При виборі компанії-перевізника варто пам’ятати, що дешево – це завжди якісно. При перевезення цінних вантажів або ж необхідності терміново перевезти щось великогабаритне важливіше не ціна, а якість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.