Авторські статтіДуховне

ТРАНС-формація Америки: як ЛГБТ-активізм перетворює свободу на фашизм

Свободі не потрібне хірургічне втручання. Але скальпель уже наготований. Анестезія введена.
На превеликий жаль, більшість спить.

Зараз ми є свідками найбільш радикальної (та деструктивної) трансформації законодавчого і культурного ландшафту Америки. Президент Обама вже давно заявляв про свій намір «фундаментально трансформувати Сполучені Штати Америки». Ніхто не думав, що зміни стосуватимуться сексуальної природи.

Ми перейшли від «ніхто не має справи до того, що відбувається у чиїйсь спальні», до примусового підкорення через втрату роботи або бізнесу, накладання надмірних штрафів чи небезпеку потрапити до в’язниці. Поклонися богу-веселці ЛГБТ, або будеш асимільований. Я вважав, що Борґи були вигадкою із фільму «Зоряний шлях» (Star trek). Але ними виявилась адміністрація Обами і її фашистські методи «закрити рот» опозиції та вимагати лояльності до прапору «сполучених штатів ЛГБТ-фашизму».

Бейсболіст Керт Шиллінг, якого нещодавно було звільнено з роботи, на власному досвіді відчув наслідки свободи слова. Він (нерозумний консерватор) «посмів» розмістити мем про трансгендеризм. Виявляється, що свобода слова належить лише лівим, коли вони виражають свою абсолютну нетолерантність через медіа, Голівуд, державну освіту, суди і закони, а тепер ще й через Міністерство юстиції/беззаконня.

Під час прес-конференції у C-SPAN, засуджуючи Місцевий закон House Bill 2 (НВ2) Північної Кароліни, генеральний прокурор Лоретта Лінч послалася на Розділ VII Закону про громадянські права 1964 року та Розділ IX 1972 року. Вона заявила, що ці федеральні закони були призначені для покриття проблеми «гендерної ідентичності», тому що вони заборонити дискримінацію за ознакою “статі” (хоча у цих законах нічого не згадується про нещодавно вигадане поняття «гендерної ідентичністі»). Що ж, якщо це так, то чому білі люди, які вважають себе чорними, не можуть претендувати на стипендії призначені для чорношкірих? Хто ми такі, щоб руйнувати їхній ілюзії … маю на увазі, перешкоджати рівності?

Лінч, яка виступає на підтримку абортів, зазначила, що Міністерство юстиції дуже стурбоване дискримінацією відносно кожного американця. За винятком тих, хто знаходиться в лоні матері. Щороку більше ніж мільйону відмовляють у праві народитися. Але давайте зробимо вигляд, що це немає значення, а справжнє беззаконня полягає у тому, що представники ЛГБТ мають обмежений доступ до вбиралень. Не будемо звертати уваги і на те, що є відео докази того, що найбільша абортивна клініка країни незаконно продавала органи вбитих дітей заради заробітку. З цього приводу Лінч, як головний правозахисник країни, не зробила нічого. Проте, через кілька тижнів після того, як НВ2 було затверджено Міністерство юстиції зі швидкістю світла кинулось захищати права 0,1 % населення.

Якщо слідувати цій спотвореній ліберальній «логіці», то в результаті найбільше страждатимуть жінки. Оскільки активісти ЛГБТ одержимі ідеєю, що природне розмежування статей на чоловічу і жіночу є лише нашою вигадкою, то давайте, для прикладу, зітремо усі поділи за статтю у спорті. Важко уявити який же «гендер» домінуватиме? Наука неодноразово доводила, що навіть серед найелітніших професійних спортсменів, існує величезний розрив у продуктивності, про що свідчить різниця від 10% до 25% у світових рекордах між чоловіками і жінками.

Це не сексизм. Це – реалізм. Моя дружина і я рівні, але не однакові. Ми – різні і цього не може змінити ніяка політична система.

Проте, адміністрація Обами відчайдушно намагається змусити громадян здійснити операцію по зміні статі. Забудьте Конституцію. По суті, трансформація Америки вимагає відречення від усього, що робить Сполучені Штати великою країною: закону, порядку, і багатої культурної спадщини релігійної свободи.

Мабуть, здоровий глузд не є очевидним для нинішнього президента і тих, хто працює у виконавчій владі. Не заважаючи на те, що вони не належать до законодавчої гілки уряду, вони поводяться як диктатори, спотворюючи закони, підлаштовуючи їх до свого гендерного плану.

Американці, зараз немає часу для сну. Операція уже відбувається і вона може бути безповоротною. Не йдеться про можливість любити того, кого хочеш, толерантність чи рівність. Любов висвітлює правду і підносить людину понад обставини.

Толерантність тримає людину там, де вона є і робить вигляд, що ніяких обставин не існує. А рівність є надто цінною, аби її спотворювали та обмежували ті, хто робить усе заради того, щоб приховати правду.

Раян Бомберґер

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України