Політика

Трампа з кросівками в руках освистали на мітингу: що сталося у Філадельфії. Відео

Кандидата у президенти США освистали у Філадельфії, де Дональд Трамп представив свою лінію кросівок, вартість яких – $399. Захід відбувся на тлі рішення суду Нью-Йорка оштрафувати Трампа на $360 млн за шахрайство.

З огляду на $80 млн, які він має виплатити Джин Керрол, яку піддав сексуальному насильству, а потім оббрехав і спаплюжив її репутацію, Трампу треба десь узяти $440 млн готівкою. Експерти припускають, нібито це все, що є в нього на банківських рахунках, а, можливо, і цього немає.

Поява Трампа була зустрінута різким улюлюканням його недоброзичливців і скандуванням “США!” від прихильників, які прибули на захід вдягнені в екіпіровку Трампа. Через свист часом було важко почути промову Трампа. Дехто тримав таблички з написом “КРОСІВКИ ЛЮБЛЯТЬ ТРАМПА”.

“У цій кімнаті багато емоцій. Це трохи інша аудиторія, ніж я звик, але я люблю цю аудиторію”, – сказав Трамп про реакцію, піднявши та продемонструвавши пару золотих туфель, а потім поставивши по одній з кожного боку свого подіуму.

Присутні були молодші та різноманітніші, ніж звичайні мітингувальники Трампа. Кампанія Трампа сподівається, що він зможе залучити на свій бік більше молодих виборців і виборців із числа меншин, особливо молодих чорношкірих чоловіків, у ймовірному реванші проти президента Джо Байдена в листопаді.

У п’ятницю суддя в Нью-Йорку зобов’язав Трампа виплатити колосальні 355 мільйонів доларів у вигляді штрафів, встановивши, що колишній президент роками брехав про своє багатство, замишляючи обдурити банки, страховиків та інших, завищуючи свої статки у фінансових звітах.

Цей штраф було накладено після того, як Трампу було наказано виплатити 83,3 мільйона доларів письменниці Джин Керролл за шкоду її репутації після того, як вона звинуватила його в сексуальному насильстві. З урахуванням процентних виплат юридичні борги Трампа тепер можуть перевищити півмільярда доларів.

Нагадаємо, під час передвиборчої кампанії експрезидент США Дональд Трамп розкритикував фінансову допомогу Сполучених Штатів для України, Ізраїлю і Тайваню. Він прямолінійно заявив, що гроші мають даватися в борг, а не надаватися просто так.

“Мирний план” Трампа має доволі простий вигляд: він збирається шантажувати Україну зупинкою американської військової допомоги, щоб змусити Київ сісти за стіл переговорів із Москвою. Росію Трамп планує примусити до того ж погрозами навпаки збільшити постачання зброї Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України