Авторські статті

Трамп відмовиться від підтримки України, – експерт

Дональд Трамп збирається вивести війська з Сирії, і не виключено, що за такими діями також буде рішення про скорочення фінансової допомоги, виділеної Україні. Така думка прозвучала від Павла Фельгенгауера, військового експерта.

«Це американський ізоляціонізм, досить потужне в Америці явище протягом останнього часу. З тим же успіхом ізоляціоністи можуть сказати, що і на Україну наплювати. І Трамп дивиться на ізоляціоністів, адже в листопаді будуть вибори в Конгрес. Не знаю, вийдуть США з Сирії чи ні, але це такий популізм, тому що серед представників політичного базису Трампа це буде сприйнято позитивно», – зазначив експерт. За його словами, американці будуть задоволені, оскільки будуть вважати, що виведення військ США означає повну перемогу над терористами в Сирії.

Фельгенгауер зазначає, що щось подібне може статися і з Україною. «Таке ж відношення до України з боку цих людей цілком можливо. В тому числі і Трампа, якого теж насилу вмовили продовжувати допомагати Україні. Хоча у Вашингтоні багато людей, у яких зовсім інші точки зору», – додав експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України