Трамп відмовиться від підтримки України, – експерт

Дональд Трамп збирається вивести війська з Сирії, і не виключено, що за такими діями також буде рішення про скорочення фінансової допомоги, виділеної Україні. Така думка прозвучала від Павла Фельгенгауера, військового експерта.

«Це американський ізоляціонізм, досить потужне в Америці явище протягом останнього часу. З тим же успіхом ізоляціоністи можуть сказати, що і на Україну наплювати. І Трамп дивиться на ізоляціоністів, адже в листопаді будуть вибори в Конгрес. Не знаю, вийдуть США з Сирії чи ні, але це такий популізм, тому що серед представників політичного базису Трампа це буде сприйнято позитивно», – зазначив експерт. За його словами, американці будуть задоволені, оскільки будуть вважати, що виведення військ США означає повну перемогу над терористами в Сирії.

Фельгенгауер зазначає, що щось подібне може статися і з Україною. «Таке ж відношення до України з боку цих людей цілком можливо. В тому числі і Трампа, якого теж насилу вмовили продовжувати допомагати Україні. Хоча у Вашингтоні багато людей, у яких зовсім інші точки зору», – додав експерт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh