Політика

Трамп бомбив б Москву, якщо Росія вторглася в Україну, – Washington Pos

Коли Дональд Трамп зустрівся з деякими з найбільших донорів країни в розкішному нью-йоркському готелі на початку цього місяця, він повідомив групі, що один бізнесмен нещодавно запропонував 1 мільйон доларів на його президентську кампанію і хотів би пообідати з ним.

Як пише видання, таку заяву він зробив на одному з заходів.

“Я не обідаю”, – відповів Трамп, за словами донорів, які були присутні на зустрічі. “Ви повинні зібрати 25 мільйонів доларів”.

Інший бізнесмен, за його словами, традиційно давав 2-3 мільйони доларів республіканцям. Натомість, за його словами, він сказав донору, що хоче внесок у розмірі 25 або 50 мільйонів доларів, інакше він буде “не дуже задоволений”.

Завершуючи свою промову в готелі “П’єр”, Трамп пояснив групі, чому скорочення великих чеків в їхніх інтересах. Якщо його не повернуть на посаду, податки для них зростуть за президента Байдена, який обіцяє скасувати зниження податків для багатих і корпорацій, запроваджене Трампом, наприкінці 2025 року.

“Термін дії податкових пільг закінчується для багатих, бідних, людей із середнім рівнем доходу і всіх інших, але він закінчується ще через сім місяців, і він не збирається їх поновлювати, а це означає, що податки зростуть у чотири рази”, – сказав Трамп, перебільшуючи розмір пільг. “У вас буде найбільше підвищення податків в історії”.

Через кілька секунд після обіцянки знизити податки Трамп чітко сформулював свою пропозицію. “Тому все, що ви, хлопці, можете зробити, я буду вдячний за це”, – сказав він.

За словами 11 донорів, радників та інших осіб, наближених до колишнього президента, які на умовах анонімності розповіли про збір коштів, за останні місяці Трамп неодноразово звертався з проханнями про великі грошові пожертви. Прохання про мільйонні пожертви з’явилися в той час, коли ймовірний кандидат від республіканців намагається ліквідувати касовий розрив з Байденом і оплатити дорогі юридичні рахунки за чотирма кримінальними звинуваченнями, висунутими проти нього.

Трамп іноді робить запити, вищі за ті, які очікує отримати його команда, іноді дивуючи власних радників тим, що просить так багато грошей. Часто прив’язуючи запити на збір коштів за лічені секунди до обіцянок зниження податків, затвердження інфраструктури нафтових проектів та інших сприятливих політик і просячи суми, більші, ніж його кампанія і Республіканська партія можуть законно отримати від приватної особи, Трамп також випробовує межі федерального законодавства про фінансування виборчих кампаній, вважають експерти з права.

На одній з нещодавніх зустрічей, організованих його суперкоаліційним виборчим штабом, Трамп попросив керівників нафтової галузі зібрати 1 мільярд доларів на його кампанію і сказав, що залучення такої суми було б “угодою”, враховуючи, скільки грошей вони заощадять, якщо його переоберуть на посаду президента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України