Новини з Австрії

В Австрії двоє осіб через ДТП з дикими тваринами

Трагедія в Майссау на шосе В35

У середині листопада в районі Холлабруна в Нижній Австрії самець козулі, якого збила легкова машина, на зустрічну влетів легковик і завдав 46-річній жінці такі важкі травми, що вона померла в лікарні через два тижню.

Трагічний випадок стався в позаминулий четвер на трасі B 35 в Майсау. В 17.30 годині автомобіль з 32-річним водієм за кермом в умовах поганої видимості зіткнувся з косулею.

Тварину ударом було відкинуто на зустрічну машину і пробило наскрізь салон, розбивши і переднє і заднє скло автомобіля. Тварина загинула на місці події. «Автомобіль був повністю зруйнований, передні і задні скла просто розпорошені», — сказав очевидець.

46-річна жінка-водій зустрічної машини, яка отримала серйозні травми, в несвідомому стані була доставлена на вертольоті до лікарні Санкт-Пельтена. Лікарі ці два тижню боролися за життя жінки, але сьогодні програли цю боротьбу.

«Восени ризик нещасних випадків після зіткнення з дикими тваринами особливо високий», — поділився думками шокований подією рятувальник місцевої рятувальної служби.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: Allianz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України