Автоновини

Компанія Toyota створила дизайн автомобіля для підкорення пересіченої місцевості на Землі та на Місяці. Фото

Toyota Baby Lunar Cruiser – втілює в собі поєднання адаптивних технологій та черпає натхнення у справжньому місяцеході

CALTY Design Research – американський форпост глобальної дизайнерської мережі Toyota відзначає 50 років новаторського дизайну та інновацій. Перша велика студія автомобільного дизайну на західному узбережжі, CALTY створила все, від Toyota Celica 1978 до Toyota Tacoma 2024, а також незліченну кількість концептів і серійних автомобілів.

Сьогоднішній день знаменує собою погляд на майбутнє з представленням концепту Toyota Baby Lunar Cruiser (BLC). Створений для підкорення пересіченої місцевості на Землі та за її межами, BLC втілює унікальне поєднання адаптивних технологій і традиційних дизайнерських прийомів оригінального FJ40 Land Cruiser.

Toyota Baby Lunar Cruiser - воплощает в себе сочетание адаптивных технологий и черпает вдохновение в настоящем луноходе

CALTY завжди думає про те, що буде далі, тому не дивно, що її черговий витвір був натхненний транспортним засобом, створеним для пересування Місяцем. Baby Lunar Cruiser (BLC) поєднує елементи дизайну оригінального FJ40 Land Cruiser з футуристичними можливостями міжпланетного дослідницького апарату. BLC черпає натхнення у справжньому місяцеході, що розробляється Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA) та Toyota.

Toyota Baby Lunar Cruiser - воплощает в себе сочетание адаптивных технологий и черпает вдохновение в настоящем луноходе

Завдяки колісним двигунам, величезному скляному навісу та дисплеям доповненої реальності Baby Lunar Cruiser створений для пересування практично за будь-яких умов.

Приведений в рух вбудованими електродвигунами і керований двома джойстиками, компактна площа основи та безповітряні шини BLC забезпечують йому неперевершену маневреність.

Toyota Baby Lunar Cruiser - воплощает в себе сочетание адаптивных технологий и черпает вдохновение в настоящем луноходе

Він також може похвалитися винятковим зовнішнім оглядом завдяки скляному козирку, що виступає, і панорамному дисплею приладової панелі з доповненою реальністю. Відмінні риси включають радіаторні грати з написом «TOYOTA» спереду, в комплекті з повним набором камер і датчиків лідара / радара, а також роздільні задні двері ззаду. Сидіння з регульованою просторовою рамою та панелі M.O.L.L.E. надають інтер’єру гнучкість для адаптації до будь-якого виду пригод.

“У міру того, як ми продовжуємо нашу подорож від автомобільної ери до ери мобільності, є одна річ, яку я можу сказати напевно – CALTY буде на передньому краї”, – говорить Саймон Хамфріс, керівник відділу дизайну Toyota Motor Corporation.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України