Новини

Торгова марка Puma: як спортивний бренд завоював довіру споживачів у всьому світі

Засновник компанії Puma розпочинав роботу у царині моди зі створення спортивного взуття в парі зі своїм братом. Тоді вони працювали під назвою «Взуттєва фабрика братів Дасслер» і випускали бутси для футболістів, відомі як бренд Аdidas. Окремий шлях Рудольфа Дасслера вилився у створення успішної торгової марки Puma https://ua.puma.com/uk/sportivnye-tovary-dlja-zhenshhin/odezhda/shorty-i-kombinezony.html , яка підкорила споживачів у всьому світі.

У чому полягає причина популярності продукції бренду Puma

Взуття та одяг торгового бренду Puma в першу чергу випускалися для спортсменів. Та поєднання комфорту та стильного вигляду дозволило взуттю та спортивним костюмам завоювати любов звичайних споживачів. Довгі роки компанія працює, щоб вдосконалювати технології для виготовлення передового взуття. Дизайнери спрямовують увагу на тому, щоб підходити до створення продукції з небанальним підходом. Це дозволяє випусками оригінальні речі, з якими можна створювати цікаві образи.

До створення спортивного та повсякденного одягу виробник використовує одні й ті ж самі правила:

  • якісні, екологічно чисті матеріали;
  • контроль якості продукції на всіх етапах її виготовлення;
  • випробування у декілька етапів, перш ніж продукція йде у масове виробництво;
  • використання інноваційних технологій для створення виробів;
  • комфорт кожної речі;
  • широкий асортимент продукції для чоловіків, жінок та дітей.

Оригінальний товар можна придбати лише у ліцензованих магазинах Puma, які працюють напряму з виробником.

Запатентовані технології Puma, яких немає у інших брендів

Виробник Puma має цілий дослідницький відділ, який працює над удосконаленням одягу та взуття. Значну увагу торгова марка приділяє модернізації спортивного взуття. Компанія втілила декілька новітніх технологій, якими не можуть похвалитися інші виробники.

  • Технологія evoKNIT. Вона використовується у кросівках. Взуття здатне адаптуватися до стопи різної форми. Верхній шар виготовлений таким чином, що під час інтенсивного руху ногу ніщо не обмежує. Взуття здатне регулювати температурний режим.
  • Технологія COOLadapt створює адаптивний матеріал, який підлаштовується під температуру стопи та регулює повітря для її охолодження. Протягом інтенсивних занять ноги залишаються сухими.
  • Технологія PROFOAM допомогла створити взуття з якісною підошвою (легкий матеріал EVA). Підошва забезпечує якісну амортизацію та постійний доступ повітря.

Незважаючи на більш високу ціну брендового одягу та взуття, це вигідне капіталовкладення у свій гардероб, адже продукція виробника Puma може служити протягом кількох років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України