Новини

Топ 5 кращих спортивних товарів для тренувань на вулиці

Тренування на вулиці мають багато переваг, які сприяють збереженню та поліпшенню фізичного стану та самопочуття. Фізичні вправи на свіжому повітрі надають організму додатковий доступ до кисню, покращуючи загальний стан здоров’я та ефективність тренувань.

Спортивні заняття на вулиці можуть сприяти релаксації та зниженню рівня стресу, оскільки умови віддалені від штучного освітлення, гучної музики та шуму. Також заняття на вулиці дозволяють урізноманітнити тренування. Окрім фітнесу можна додати до повсякденного спорту біг, велосипед або гру в фрисбі.

Які товари вибрати для спорту в умовах вуличного середовища

Знайти найнеобхідніші товари для занять спортом на вулиці рекомендується в інтернет-магазині “Дикий Крам” https://dykyikram.com/, адже в продажі великий вибір взуття, одягу, гантелей, килимків для йоги та інших аксесуарів, які сприяють комфортним та продуктивним тренуванням.

  1. Бігові кросівки. Вибір правильних бігових кросівок є ключем до комфортних та безпечних тренувань. Вони забезпечують амортизацію та підтримку щиколотки під час бігу та ходьби. Для вулиці рекомендується мати кілька пар взуття: літнє та для вологої погоди.
  2. Фітнес-трекер або смарт-годинник. Ці гаджети допомагають відстежувати фізичну активність, кількість кроків, пульс та якість сну. Вони надихають бути активними й досягати спортивних цілей.
  3. Гантелі. Виберіть гантелі, вага яких відповідає фізичному стану та цілям тренувань. Для початківців можуть підійти гантелі від 1 до 5 кг на кожну руку. Досвідчені спортсмени можуть вибрати важчі гантелі. Вони бувають виготовлені з різних матеріалів, таких як пластик, метал або навіть дерево. Переконайтеся, що ручки гантелей зручні для руки та не слизькі, щоб уникнути травм.

LCYFeWVZHtydBZSVkvQJGjyGT7LXQxxQg-pjl_myM66hHbZb6Jc_jNNxzBv-GJF6yNQmxlR1i2wNWqEMTdK8tmHxtz7vDFzH-iv-s8VqIV2zbnvHJJYmmSqXH6cfvnPTwMUCAIU1Pj8nL8_5gDBd9QQ

  1. Килимок для йоги. Килимок забезпечить комфорт на відкритому повітрі під час занять йогою, вправ на розтяжку, пропрацювання стегнових суглобів. Товщина килимка впливає на комфорт і підтримку під час виконання асан. Зазвичай килимки бувають тонкими приблизно 3 мм, середньої товщини 4-6 мм і товстими понад 6 мм. Тонкі килимки легкі й зручні для перенесення, але можуть не надавати достатньої підтримки. Товсті килимки забезпечують кращий амортизаційний ефект для суглобів.
  2. Одяг для різної погоди. Вибір одягу для занять на вулиці залежатиме від погодних умов і типу фізичної активності. Для літа/весни варто придбати футболку або спортивний топ, шорти або легкі спортивні штани, кепку або бандану для захисту від сонця. Для прохолодної погоди знадобиться базова термобілизна, рашгард або флісова кофта, вітровка.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України