Авторські статтіТехно

ТОП-5 фішок Samsung Galaxy S10, які залишать iPhone Xs і Pixel 3 далеко позаду

Новинка не тільки обжене конкурентів, але і прибере в смартфоні ряд недоліків: від поліпшення камери, до появи нормальної і безпечної функції сканера особини.

Вже скоро має вийти новий флагман Samsung Galaxy S10. Смартфон стане одним з еталонів Android-пристроїв і головним конкурентом нового iPhone Xs з Google Pixel 3. Нещодавно фахівці в області технологій склали ТОП-5 фішок, які залишать всіх новинки конкурентів далеко позаду.

Експерти зібрали всі чуйні про Samsung Galaxy S10 і прийшли до висновку, що новинка отримає «дірявий» дисплей Infinity-O. Можливо, його отримає молодша версія, а можливо, що південнокорейський бренд вирішить представити третю, найбільш просунуту версію «десяточки». Крім того, пристрій стане ювілейним для Samsung, тому компанії дуже важливо здивувати публіку і не вдарити в бруд обличчям», як це в минулому році. Якщо цього не відбудеться, то компанія Huawei позику першість у китайському смартфоностроительстве.

Першою очікуваної фішкою в новому Samsung Galaxy S10 винна статі дійсно гарна 3D-камера, чутлива до глибині. Це пов’язано з тим, що «галактика» відстає від iPhone на цілих 2 покоління в системі сканера особи і компанія буде намагатися наздогнати конкурентів.

ТОП-5 фишек Samsung Galaxy S10, которые оставят iPhone Xs и Pixel 3 далеко позади

По-друге, вважається, що камера в «десяточці» теж зазнає чимало змін. У того ж Google Pixel 3 камера гірше, але програмне забезпечення було підігнано ідеально. Завдяки поганій роботі програмістів Samsung «пікселя» вдалося обігнати «галактику» з гіршим залізом, особливо в знімках в умовах поганої освітленості.

Також вважається, що Galaxy S10 отримає версію 128 гігабайт, і мова йде про базовій версії. Вважається, що версія новинки з 64-гігабайтами ПЗУ просто більше не буде. Це пов’язано з камерою смартфона і розміру відео і фотоданих.

По-четверте, в гонитві за Apple Samsung можливо вирішить працювати з технологією доповненої реальності, адже «яблучна компанія» зараз єдина, хто працює з AR.

ТОП-5 фишек Samsung Galaxy S10, которые оставят iPhone Xs и Pixel 3 далеко позади

По-п’яте, інженери намагатимуться виправити в Samsung Galaxy S10 всі дрібниці і косяки, допущені в попередніх моделях. Мова йде не тільки про недоліки в дизайні корпусу, але і в софтверних проблеми. Наприклад, багато користувачів скаржилися на погану роботу фірмової оболонки та взаємодії з фірмовими додатками від Google. У Samsung немає компанії з контролю цих недоліків, і можливо в «десяточці» над ними буде працювати окрема група фахівців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України