Авторські статтіФотогалерея

ТОП-15 найбільш веселих, доброзичливих і доступних міст у світі у фотографіях

Time Out оголосив список міст, які, на думку 15 тис. людей, обіцяють веселу життя в 2018 році. Рейтинг складений на основі думок про їжу, напої, культурі, дружелюбність, доступності та рівні життя в цілому. Ми відібрали ТОП-15 з них.

15. Мехіко, Мексика

Люди з Мехіко цінують культуру, як ніхто інший, вони ходять в театри, кіно, музеї та картинні галереї з 76 разів на рік.

14. Париж, Франція

Парижани кохаються більше всіх інших у світі. Також у місті багата культура. Проте все має свою ціну: Париж також є столицею похмілля.

13. Остін, Техас, США

Світова столиця живої музики і місто номер два у плані барів, Остін – відмінне місце, щоб розважитися. Також місцевім жителям пощастило з тим, що дорога з дому на роботу займає не так багато часу: в середньому 22 хвилини.

12. Тель-Авів, Ізраїль

Тель-Авів – один з найбільш розслаблених міст з дуже смачною їжею. Також, тут легко підчепити кого-небудь на одну ніч, і місцеві жителі в середньому працюють всього 27 годин на тиждень.

11. Единбург, Шотландія

Жителі Единбурга вміють веселитися: вони люблять випити і страждають від похмілля в середньому 24 дні на рік.

10. Барселона, Іспанія

Жителі Барселони любов’ю до культури поступаються хіба що мешканцям Мехіко. Також тут сподобається любителям смачно поїсти.

9. Філадельфія, Пенсільванія, США

Жителі Філадельфії вважають своє місто найдоступнішим в плані цін у світі, а також кажуть, що тут дуже комфортно жити. На роботу і з роботи місцеві мешканці добираються в середньому за 24 хвилини.

8. Лісабон, Португалія

Лісабонці багато їдять, проводять час з сім ‘ єю, а також кажуть, що тут легко завести друзів і знайти любов.

7. Манчестер, Англія

Манкуніанці люблять випити, але вони також не проти побалакати за чашки чаю.

6. Мадрид, Іспанія

Один з міст, що славляться своєю культурою, Мадрид також відомий своїми ресторанами – місцеві жителі їдять поза домом частіше, ніж у більшості міст.

5. Лондон, Англія

Будь то похід у ресторан, театр або ресторан, 86% лондонців вважають, що в місті завжди є чим зайнятися. Більшість з них ходити кудись 8 раз в місяць. Проте в цьому місті важко завести друзів, він дорогий, і жителі відчувають багато стресу, тому місто не зайняв місце в рейтингу вище.

4. Мельбурн, Австралія

9 з 10 жителів цього австралійського міста відповідають, що відчували себе щасливими в останні 24 години. Також, тут легко завести друзів, а їжа і напої на вищому рівні.

3. Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

В цьому місті, що займає 3-е місце, найкраще у світі нічне життя, а також воно на другому місці за рівнем культурного життя. Більшість людей у світі хоче відвідати його в цьому році. Правда, тут буде важко завести друзів, а ще в Нью-Йорку високий рівень стресу.

2. Порту, Португалія

Поїдьте в Порту, якщо шукаєте доброзичливе місце, де жителі пишаються своїм містом, мають «свободу бути собою». Тут також можна досить дешево розважитися.

1. Чикаго, Іллінойс, США

Чикаго займає перше місце завдяки смачній їжі і напоям, рівнем щастя населення, культурного життя, доступності. Єдиний мінус – безпека, і це єдиний пункт, у якому місто отримало низькі оцінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України