Авторські статті

Топ-15: Актори фільму “Walking Dead”, якими ви їх ще ніколи не бачили

“Ходячі мерці” — один з найбільш популярних телесеріалів на телебаченні. Він йде вже протягом декількох років і, схоже, найближчим часом навряд чи закінчиться. Серіал ставши популярними як раз в той час, коли наше суспільство стало одержимо темою зомбі-апокаліпсису. І хоча ця тенденція трохи спала з тих пір, як у світ вийшов перший сезон “Ходячих мерців”, сам телесеріал не втрачає своєї популярності.

У серіалі повно огидних, жорстоких, закривавлених сцен вбивства зомбі, і сам фільм знятий в сірих, похмурих тонах, позбавлених яскравих фарб. Люди, що живуть у світі зомбі, змушені носити зношений одяг темних, нейтральних тонів, щоб замаскуватися під них, а героїні фільму не мають доступу до розкішних матеріалів та макіяжу. Все це є причиною того, чому актори, які з’єднання являються на екрані, виглядають не так привабливо, як могли б, знімаючись в іншому фільмі.

Багато з тих, хто знявся в “Зловісних мерців”, до цього фільму були мало відомі телеглядачам, тому, можливо, наш сьогоднішній пост — єдина можливість побачити, хто ж знімається в ролі цих брудних, забруднених персонажів.

Отже, перед вами — 15 фотографій зірок серіалу “Ходячі мерці”, якими ви їх ніколи раніше не бачили!

15. Олександра Брекенридж (Alexandra Breckenridge) — Джессі
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Джессі була романтичним захопленням поліцейського-вбивці зомбі Ріка, но з-за свого подразнюючої та плаксиву сіна вона була вбити “ходячими мерцями”. Вона жила в досить комфортабельної Олександрії, тому ми ніколи не бачили її на екрані такою ж брудною, як багатьох інших акторів. Тім не менш, ми безумовно не бачили її такою, як на фотографії вище! Вона була більше схожа на дівчину, що живе по сусідству” і зачарувала нас своїм мілим стилем.

Крім своєї ролі у “Ходячих мерців” вона зіграла також в телесеріалах “Американська історія жахів” і “Справжня кров”. У “Американської історії жахів” вона грала досить спокусливу покоївку, яка використала своє тіло для досягнення своїх цілей. У всіх своїх амплуа Олександра вражає, хоч і грає абсолютно різних персонажів.

14. Джош Макдермитт (Josh McDermitt) — Юджин
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Юджен — наш улюблений ботанік у “Ходячих мерців”. У цьому телесеріалі він, напевно, є одним з найменш привабливих персонажів — навіть деякі зомбі і мають велику сексуальну привабливість, ніж Юджен. Але, як бачите, якщо позбавити його від гриму і телевізійного образу, то перед нами постає цілком симпатичний хлопець!

Поза знімальним майданчиком “Ходячих мерців” Джош досить сильно відрізняється від свого екранного образу. У телесеріалі він нудний інтроверт-всезнайко, хоча в реальному житті Джош відомий більше як комедійний актор, і зовсім не такий незграбний і нудний, як його персонаж у “Ходячих мерців”. Навряд чи під час перегляду телесеріалу ви могли собі уявити його в костюмі з краваткою, з акуратно укладеними волоссям, як на цій фотографії.

13. Лорі Голден (Laurie Holden) — Андреа
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Серед шанувальників телесеріалу Андреа була одним з найменш улюблених героїв. Вона робила речі, які багато хто не розуміли, і з-за яких у багатьох виникали питання до творців “Ходячих мерців”. Так тривало до тих пір, поки її не вбили: фанати фільму стали розуміти її і навіть їй симпатизувати. Але Андреа давно немає, як і її брудного і забрудненого кров’ю образу.

У реальному житті Лорі насправді виглядає просто чудово! Дуже складно було розгледіти її красу у світлі телесеріалу, в якому вона грала непривабливу і дратівливу героїню, не тільки з-за гриму, але і з-за персонажа, який більшості глядачів прийшовся не до вподоби. Побачивши її такою гарною поза знімальним майданчиком, багато хто, ймовірно, переглянуть своє ставлення до неї.

12. Това Фелдшу (Tovah Feldshu) — Діана
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Всі знають Діану як лідера уявній утопічній Олександрії. У телесеріалі вона грає жорсткого лідера, матір і дружину, яка не боїться забруднити руки заради процвітання суспільства. Якщо ви дивилися всі сезони телесеріалу, то знаєте, що вона виглядає просто жахливо, ставши мерцем.

Перед тим, як отримати цю роль у “Ходячих мерців”, Това з’єднання являлася в інших серіалах, активно знімаючись протягом багатьох років. На фотографії вона позує для реклами свого фільму “Murder Ink”, короткого телесеріалу з сюжетом, трохи нагадує “Вона написала вбивство”. Хоча серіал був не таким довгим і популярними, як “Ходячі мерці”, для багатьох є великим сюрпризом побачити актрису молодою і красивою на фотографії вище. Вона, звичайно ж, прекрасна у своєму похилому віці, але ми безумовно не бачили її такою у “Ходячих мерців”!

11. Мэррит Уівер (Merritt Wever) — Деніз
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Деніз — ще один персонаж, який з’єднання являвся в телесеріалі досить нетривалий час. Вона є яталася нам, як сором’язливий, охоплений тривогою єдиний лікар Олександрії. Також У неї був роман з іншої прекрасної леді з цього списку, Тарою. У фільмі Деніз не сильно виділялася серед інших персонажів до тих пір, поки не вибухнула тирадою, перш ніж її між очей пронизала стріла.

Поза телесеріалу, однак, Мэрріт безумовно важко не помітити! До зйомок у “Ходячих мерців” вона знялася в серіалі “Сестра Джекі” (“Nurse Jackie”), роль в якому принесла їй “Еммі”! У реальному житті Мэррит дійсно талановита актриса і впевнена в собі жінка, на відміну від своєї героїні у “Ходячих мерців”. Деніз просто неможливо уявити в гламурному вбранні зі статуеткою “Еммі” в руках!

10. Сара Уейн Келліс (Sarah Wayne Callies) — Лорі
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Як і Андреа, Лорі, можливо, одна з найменш улюблених персонажів. Чомусь на початку телесеріалу на екрані було мало жінок, і лише з часом творці фільму стали вводити все більше крутих героїнь. Шкода, Лорі не входила в їх число. Вона грала роль вічно незадоволеної дружини — образ, який не підходить для головної героїні телесеріалу.

Поза знімальним майданчиком Сара — це зовсім інше! Насправді це чудова і талановита жінка! Як і у випадку з Андреа, досить важко розгледіти це в контексті серіалу, оскільки більшу частину часу вона поставала перед нами в образі дратівної людини. І це прикро, бо було чимало потенціалу зробити обох жінок сильними і чудовими персонажами такого популярного серіалу, але замість цього автори вирішили залишити їх образи непривабливими.

9. Ендрю Лінкольн (Andrew Lincoln) — Рік
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Рік — наш улюблений герой у “Ходячих мерців” або, принаймні, тієї, хто довше за всіх з’єднання являється протягом усього серіалу. Рік з’єднання являється перед нами неабияку частку екранного часу, миючись під душем і зустрічаючись з пара дамочок протягом сезонів. Однак в інший час він з’єднання являється на екрані, як правило, весь в крові і кишках, оскільки його обов’язок — захищати людський рід.

Він не побоявся надати собі трохи мрійливості під час фотосесії, як видно на знімку вище. Крім того, що він грає у фільмі крутого захисника групи вижили, Ендрю Лінкольн, уродженець Лондона, ще й говорити з сексуальним англійським акцентом, тому у фільмі акторові доводилося ретельно приховувати його. Але в будь-якому випадку він красень! І навряд чи вам доводилося бачіті пильний погляд Ріка, як він це робить на фотографії вище!

8. Меліса Макбрайд (Melissa McBride) — Керол
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Керол, ймовірно, є одним з кращих жіночих персонажів серіалу. Вона була єдиною, хто зазнав значні зміни в серіалі: з слабкодухій відпочинку, яка боялася свого чоловіка, до приголомшливої жінки, яка допомагає зруйнувати культ канібалів.

Незалежно від того, як вона виглядає в телесеріалі, вона доводити, що ідеально підходить для червоної доріжки! Більшу частину годині в серіалі ви бачите Керол, задумуючи чергову справу, щоб допомогти своєму клану, і її вже точно можна побачити у фільмі з такими величезними сережками у вухах!

7. Аланна Мастерсон (Alanna Masterson) — Тара
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Тара з’явилася в серіалі не з першого сезону, але вона безумовно здається саме тієї героїнею, яка в ньому залишиться… на даний момент. У “Ходячих мерців” вона грає лесбіянку, яка діє в стилі дівчинки-шибеника. Однак це не означає, що вона не приваблива в серіалі. Хоча коли вона з’являється у фільмі, то зазвичай виявляється однією з тих, хто може рознести все в пух і прах, що означає, що найчастіше все закінчується тим, що вона постає перед глядачем, покрита кров’ю і мізками зомбі.

Однак фотографія вище свідчить, що вона може виглядати просто приголомшливо, коли не зайнята боротьбою з зомбі. Аланна безумовно не боїться підкреслити свою жіночність, коли не знімається у “Ходячих мерців”. Хоча, в будь-якому випадку, вона дуже красива! Навряд чи вам вдасться побачити Тару в блиску і розкоші на каналі АМС, тож побачити її в такому несподіваному образі — справжній шок для шанувальників телесеріалу!

6. Крістіан Серратос (Christian Serratos) — Росіта
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Росіта на сьогоднішній день є однією з найкрасивіших героїнь, що є в серіалі. Шанувальники фільму були обурені, коли Абрахам Форд (у виконанні Майкла Кудліца) вирішив, що більше не хоче бути з цією приголомшливою дівчиною. На жаль, вони все ще не разом, але це тільки краще для решти небагатьох людей, що залишилися в живих у світі, зараженому зомбі.

Хоча Росіта здатна зачарувати красою, незважаючи на кров і кишки зомбі, вона ще більше заворожуюча, коли чепуриться для червоної килимової доріжки. Вона, ймовірно, є найменш дратівливим персонажем телесеріалу, оскільки жодного разу не зробила нічого, що викликало б питання до авторів фільму. Вона відноситься до типу дівчат, що володіють природною красою, що не вимагає яких-небудь зусиль, і ми, безумовно, сподіваємося бачити її і далі в решті частини телесеріалу.

5. Сонікуа Мартін Грін (Sonequa Martin-Greene) — Саша
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Саша — ще одна героїня приголомшливої краси, яка прикрашає собою телесеріал “Ходячі мерці”. У фільмі вона грає ще один замкнутий характер і, головним чином, рішучу жінку, яка вміє себе захистити. Вона — боєць, який легко не здається.

Поза знімальним майданчиком Сонікуа не позбавляється своєї елегантної краси. У неї навіть ім’я чудове! Зазвичай ви бачите Сашу в досить закритому одязі, вона ніколи не одягнена вульгарно, однак Сонікуа безумовно не боїться постати перед нами в сміливому образі. На екрані або в звичайному житті — вона завжди залишається чудовою! Але ми не думаємо, що коли-небудь побачимо Сашу з розпущеним волоссям і в такому образі, як Сонікуа на фотографії вище.

4. Данай Гуріра (Danai Gurira) — Мішоно
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Мішоно, мабуть, одна із самих улюблених персонажів більшості шанувальників телесеріалу. Як тільки вона вперше з’явилася на екрані, багато хто зрозумів, що вона зіграє досить яскравого персонажа. Протягом серіалу вона зростала, з досить закритою і скритної особистості перетворившись в люблячого члена сім’ї Ріка. У серіалі Мішоно найчастіше з’єднання являється в нейтральній одязі і з досить жорстким зовнішнім поглядом.

Однак за межами знімального майданчика Данай має унікальний стиль, що робить її надзвичайно красивою. На екрані і поза ним вона, безумовно, є чарівною красунею. Але побачити її в такому довгому платті — безумовно не для персонажа Мішоно. Якби Мішоно розгулювала по лісі в такій сукні, то, швидше за все, вона б довго не протягнула у цьому постапокаліптичному серіалі.

3. Норман Рідус (Norman Reedus) — Деріл
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Деріл — улюблений персонаж майже кожного! Якщо б в якійсь серії його вбили, то телесеріал виразно втратив б більшу частину шанувальників. Коли ми бачимо на екрані з арбалетом і на мотоциклі, це змушує наші серця битися частіше. Він здатний розтопити наші серця, навіть якщо буде носити намисто, зроблене з вух зомбі.

Але бачити його при повному параді, в акуратному костюмі — це як глазур на і без того дуже смачному торті. Деріл з’явився в серіалі в самому початку, і ми любимо його досі. Він приємний іншім персонажам, таким як Керол і Бет, і, здається, завжди знає, що потрібно робити. На екрані і поза його Норман Рідус завжди буде завойовувати наші симпатії!

2. Емілі Кінні (Emily Climer) — Бет
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Бет — улюблена донька Хершела і молодша сестра Меггі. Коли ми вперше побачили Бет, вона була просто християнською дівчиною, яка вміла співати мелодійні пісні. Протягом усього серіалу Бет, безумовно, була одним із персонажів, які зросли найбільше. Спочатку здавалось, вона боялася власної тіні, а тепер вона не боїться вдарити в обличчя поліцейського!

Коли бачиш її межами знімального майданчика, вона зовсім інша! Вона безумовно не боїться одягатися, як дорослі, контрастуючи зі своєю героїнею-підлітком у “Ходячих мерців”. Вона навіть з’єднання явилася топлес в таких серіалах, як “Майстра сексу” (“Masters of Sex”) і “Лікарня Нікербокер” (“The Knick”). Насправді трохи тривожно бачити її у такій ролі, оскільки ми, в основному, знаємо її за телесеріалом “Ходячі мерці”, в якому вона грає молоду і безневинну дівчину. Але незалежно ні від чого, вона все одно красуня!

1. Лорен Коен (Lauren Cohan) — Меггі
Топ-15: Актёры фильма "Walking Dead", какими вы их никогда раньше не видели
Навряд чи знайдеться така людина, який дивився “Ходячих мерців” і не була закохані у Меггі. Навіть самі красуні визнають, що вона — одна з найпрекрасніших дівчат, які прикрасили собою телесеріал. І не тільки тому, що в серіалі вона виконує роль дуже сильного жіночого персонажа, який не боїться робити те, що необхідно для захисту її сім’ї, але при цьому ще і виглядає чудово!

За кадром Лорен Коен раніше так само приголомшлива! Згідно з однією дуже сумною звісткою про новий сезон, Меггі стане жертвою злого негідника Нигана (у виконанні Джеффрі Діна Моргана), якого в минулому сезоні бачили зі зброєю в руках, що цілився в голови наших улюблених персонажів. Він не може цього зробити хоча б тому, що вона вагітна! Навіть якщо Меггі в кінцевому підсумку залишить нас у наступному сезоні, ми все одно будемо пам ” ятати її, як самого прекрасного винищувача зомбі!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України