“Тому що Тельці”: астролог пророкує Україні незавидне майбутнє

Останнім в Україні активно проводять реформи, покликані покращити життя українців, але відчули прості громадяни ці позитивні зміни на собі. Астролог Влад Росс розповів, чому в країні проведення реформ відбувається повільно.

За словами провісника, будь-які нововведення в країні приживаються не так швидко, як хотілося б, з тієї простої причини, що Україна знаходиться під знаком Зодіаку Телець. Основна негативна особливість Тельців – повільність.

Адже незалежності України скоро буде 30 років, а віз і нині там”, як говориться.

На думку астролога, сильні риси цього знака – твердість, грунтовність, велика працьовитість. Тельці здатні вирішувати будь-які труднощі, в силу наполегливого та цілеспрямованого характеру. Росс стверджує, що всі ці риси допомагають перемогти агресію Росії.

“Разом з тім Тельцям притаманна впертість, крутий характер і відмова обмежувати себе в чому-небудь. Особливо важко представникам цього знаку стримуватися в їжі – зазвичай вони з’їдають все, що бачать на столі”, – зазначає провісник.

Тельці, за словами астролога, цінують комфорт і прагнуть до розкішного життя. Вони хочуть мати багато грошей будь-якими способами. У них часто переважає бажання загребти все. “Якщо не з’їм, то понадкушую” – це про Тільців, це наш, український, менталітет.

За його словами, ключова рису Тельців – пристрасть до володіння, їм також владі значною пишатися своїми фінансовими успіхами. “Також Тельці завжди нададуть допомогу в скрутну хвилину, тому, до речі, у нас так популярно волонтерство”, – сказав експерт.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh