Життя

“Тому що Тельці”: астролог пророкує Україні незавидне майбутнє

Останнім в Україні активно проводять реформи, покликані покращити життя українців, але відчули прості громадяни ці позитивні зміни на собі. Астролог Влад Росс розповів, чому в країні проведення реформ відбувається повільно.

За словами провісника, будь-які нововведення в країні приживаються не так швидко, як хотілося б, з тієї простої причини, що Україна знаходиться під знаком Зодіаку Телець. Основна негативна особливість Тельців – повільність.

Адже незалежності України скоро буде 30 років, а віз і нині там”, як говориться.

На думку астролога, сильні риси цього знака – твердість, грунтовність, велика працьовитість. Тельці здатні вирішувати будь-які труднощі, в силу наполегливого та цілеспрямованого характеру. Росс стверджує, що всі ці риси допомагають перемогти агресію Росії.

“Разом з тім Тельцям притаманна впертість, крутий характер і відмова обмежувати себе в чому-небудь. Особливо важко представникам цього знаку стримуватися в їжі – зазвичай вони з’їдають все, що бачать на столі”, – зазначає провісник.

Тельці, за словами астролога, цінують комфорт і прагнуть до розкішного життя. Вони хочуть мати багато грошей будь-якими способами. У них часто переважає бажання загребти все. “Якщо не з’їм, то понадкушую” – це про Тільців, це наш, український, менталітет.

За його словами, ключова рису Тельців – пристрасть до володіння, їм також владі значною пишатися своїми фінансовими успіхами. “Також Тельці завжди нададуть допомогу в скрутну хвилину, тому, до речі, у нас так популярно волонтерство”, – сказав експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.