Авторські статтіТехно

Томас Росс стверджує, що Apple украв його ідею

Газета New York Daily News повідомляє, що американець Томас Росс подав до суду, намагаючись довести, що саме він придумав iPhone і iPad. Американець хоче отримати компенсацію від Apple в розмірі десяти мільярдів доларів «за крадіжку його ідеї».

Томас Росс посилається на свої малюнки, які він зробив у 1992 році, ще за п’ятнадцять років до того моменту, як iPhone був офіційно презентований. На його малюнках зображено прямокутний пристрій, а збоку видно кнопки. Але американське видання стверджує, що малюнки більше схожі на планшет, або ж приставку, а не на смартфон.

«Мені завдано величезної шкоди, яку ніяк не компенсувати грошима», – сказав Росс. Крім десяти мільярдів доларів, він просить також право отримувати постійний прибуток у розмірі півтора відсотка від усіх продажів Apple. Також Росс хоче, щоб вся продукція, зроблена за «його малюнками», була знищена.

Рік тому Томас вже звинувачував директора Apple Тіма Кука в тому, що корпорація краде його дизайн. Але його позов було відхилено з причини “безпідставності”.

У 1992 році Росс відправив свій патент для реєстрації його винаходу, але отримав відмову, тому що не зміг виплатити необхідну для цього суму.

Через 15 років, Томас подавши до суду на відомство з патентів США за відхилення його патентного запиту в 1992 році.
Цей судовий розгляд також не увінчався для американця успіхом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.