Авторські статті

“Тітушкам” не вдалося влаштувати провокацію на Майдані

13 січня 2014 року влада спробувала здійснити чергову провокацію на Майдані Незалежности. Цього разу відбулася спроба провести за барикади “тітушків” і бомжів разом з псевдоопозиціонеркою Вікторією Шиловою. Провокатори також привели з собою так званих “киянок”, за сумісництвом – активних учасниць “антимайданів”, які на камери провладних телеканалів “дуже обурювалися” існуванням Майдану.

В.Шилова відома своєю псевдоопозиційністю, адже попри гучні заяви про “боротьбу з чинним режимом” вона все ж брала участь у виборах на 223-му окрузі в Києві, де єдиним опозиційним кандидатом був свободівець Юрій Левченко.

“Нині ця особа вкотре показала свою сутність, очоливши стадо “тітушків”, бомжів та активних учасниць “антимайданів”, які висловлювали обурення акцією протесту та намагалися пролізти у самісіньке серце Майдану. Серед активних противників Майдану вдалося розпізнати чимало “тітушків” – уболівальників футбольного клубу “ЦСКА-Київ”, які відомі тим, що регулярно за гроші співпрацюють із владою. Зокрема, вони працювали на кандидата від влади Пилипишина на виборах 2012 року. Разом із ними йшли й міліціянти в цивільному. Ці особи намагалися пройти через барикаду біля ЦУМу, однак їх зупинили члени охорони Київради та Майдану. Тоді провокатори спробували провести “мітинг”, використовуючи привезену із собою апаратуру, однак дуже швидко були змушені відступити під вигуки “Ганьба!”.

Про замовність, спланованість та чітку режисуру цього заходу свідчить і присутність на провокації працівників СБУ та представників провладних каналів, які перебували на місці події із самого початку і на камери яких дуже театрально “обурювалися” так звані “киянки”, які були у підкріпленні провокаторів”, – наголосив комендант Київради Руслан Андрійко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України