Тищук: вчора Гордон втюхував пірамідки онкохворим, а сьогодні він втюхує хворій Україні спасителя Смєшко

У Facebook у стрічці періодично з’являється політична реклама Ігоря Смєшка від Дмитра Гордона. Ця реклама, скоріше, працює як антиреклама і цьому є своє пояснення. Про це у своєму блозі пише український блогер, громадський активіст Юрій Тищук.

Він зазначає, особливістю людини з професійного середовища Смешко є те що він мають подвійне, а часом і потрійне дно. Ось Штірліц, який так віддано працював у своєму управлінні, водив дружбу з німцями, а реально працював на ворога Німеччини. Так і як розвідник – шпигун. Розвідник, коли «розвідує», то обов’язково «серед» тих, серед кого «розвідує» і живе. Це особлива здатність до подвійне-потрійне життя. Професійна деформація. Вірити таким людям не можна – ніколи не знаєш подвійне або потрійне у нього дно.

Юрій Тищук пише, незрозуміло, як вірити Горндону – людині, яке не гребувала заробляти на рекламуванні пірамідок навіть хворим на рак. Ще вчора він «втюхувал» пірамідки і магнітні браслети онкохворим, а сьогодні втюхує хворою Україні героя і рятівника Ігоря Смєшка.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh