Авторські статті

Тищук: вчора Гордон втюхував пірамідки онкохворим, а сьогодні він втюхує хворій Україні спасителя Смєшко

У Facebook у стрічці періодично з’являється політична реклама Ігоря Смєшка від Дмитра Гордона. Ця реклама, скоріше, працює як антиреклама і цьому є своє пояснення. Про це у своєму блозі пише український блогер, громадський активіст Юрій Тищук.

Він зазначає, особливістю людини з професійного середовища Смешко є те що він мають подвійне, а часом і потрійне дно. Ось Штірліц, який так віддано працював у своєму управлінні, водив дружбу з німцями, а реально працював на ворога Німеччини. Так і як розвідник – шпигун. Розвідник, коли «розвідує», то обов’язково «серед» тих, серед кого «розвідує» і живе. Це особлива здатність до подвійне-потрійне життя. Професійна деформація. Вірити таким людям не можна – ніколи не знаєш подвійне або потрійне у нього дно.

Юрій Тищук пише, незрозуміло, як вірити Горндону – людині, яке не гребувала заробляти на рекламуванні пірамідок навіть хворим на рак. Ще вчора він «втюхувал» пірамідки і магнітні браслети онкохворим, а сьогодні втюхує хворою Україні героя і рятівника Ігоря Смєшка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.