Авторські статті

Тищук: такими “обмінами” Путіна-Зеленського фактично гарантується повна безкарність ворогам України

У міністерстві з питань реінтеграції окупованих територій повідомили про те, що найближчим часом Україна поверне з полону бойовиків «десятки» людей. Коментуючи новину, блогер і юрист Юрій Тищук у своєму блозі зазначив, під контролем, по суті, в заручниках, в московських окупантів та їх сателітів – бойовиків «ЛДНР», знаходяться сотні тисяч громадян України. Як всі вже переконалися, в окупантів немає ніяких проблем з тим, щоб кого-небудь з цих людей «кинути на підвал» і звинуватити в «екстремізмі» або в чомусь іншому.

За словами Тищука, введена Путіним разом із Зеленським практика «обмінів» фактично якими зрадниками з числа громадян України та будь-якими злочинцями з числа громадян РФ гарантує повну безкарність, незалежно від того, що вони здійснюють на території України. РФ просто вимагає обміну корисних для неї злочинців, які вчинили на території України диверсії і вбивства за дорученням з Москви, і вистачає чергових невинних жителів окупованих територій. Навряд чи Зеленський та його «команда» цього не розуміють. Фактично вони свідомо, наплювавши на закони України, налагодили співпрацю з контрольованими Москвою бойовиками по забезпеченню гарантії ворогам України за скоєні проти українців і України злочину.

Блогер пише, тепер же анонімність результатів «обміну» зробить практично неможливою ефективну реакцію на ці дії з боку громадянського суспільства в Україні. Оскільки дані про ті, кого із злочинців було повернуто РФ з’єднання бути, коли ця інформація втратить актуальність. «Бачимо, що Зеленський, Єрмак і керівники «слуг народу» поступово вдосконалюють свою діяльність на користь ворога», – резюмував Тищук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України