Тищук: такими “обмінами” Путіна-Зеленського фактично гарантується повна безкарність ворогам України

У міністерстві з питань реінтеграції окупованих територій повідомили про те, що найближчим часом Україна поверне з полону бойовиків «десятки» людей. Коментуючи новину, блогер і юрист Юрій Тищук у своєму блозі зазначив, під контролем, по суті, в заручниках, в московських окупантів та їх сателітів – бойовиків «ЛДНР», знаходяться сотні тисяч громадян України. Як всі вже переконалися, в окупантів немає ніяких проблем з тим, щоб кого-небудь з цих людей «кинути на підвал» і звинуватити в «екстремізмі» або в чомусь іншому.

За словами Тищука, введена Путіним разом із Зеленським практика «обмінів» фактично якими зрадниками з числа громадян України та будь-якими злочинцями з числа громадян РФ гарантує повну безкарність, незалежно від того, що вони здійснюють на території України. РФ просто вимагає обміну корисних для неї злочинців, які вчинили на території України диверсії і вбивства за дорученням з Москви, і вистачає чергових невинних жителів окупованих територій. Навряд чи Зеленський та його «команда» цього не розуміють. Фактично вони свідомо, наплювавши на закони України, налагодили співпрацю з контрольованими Москвою бойовиками по забезпеченню гарантії ворогам України за скоєні проти українців і України злочину.

Блогер пише, тепер же анонімність результатів «обміну» зробить практично неможливою ефективну реакцію на ці дії з боку громадянського суспільства в Україні. Оскільки дані про ті, кого із злочинців було повернуто РФ з’єднання бути, коли ця інформація втратить актуальність. «Бачимо, що Зеленський, Єрмак і керівники «слуг народу» поступово вдосконалюють свою діяльність на користь ворога», – резюмував Тищук.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh