Відомий український громадський активіст та блогер Юрій Тищук у своєму блозі пише про те, що стільки галасу здійнялося навколо гейпараду, що виникли певні думки з цього приводу. По-перше, як мінімум, українцям нерозумно вживати до партнерства, метою якого є нетрадиційні форми сексу, слово «шлюб». Слово «шлюб» має чітке усталене, традиційне і юридичне значення – співжиття чоловіка і жінки з метою створення сім’ї, народження дітей, спільного їх виховання і спільного ведення господарства.
Блогер зазначає, одностатеве партнерство за своєю природою передбачає інші складові – принаймні не може ставити метою народження дітей і не є сусідством чоловіки і жінки. Отже – одностатеве партнерство – це щось інше, ніж «шлюб». Потрібно державі законом врегулювати особливості девіантних сексуальних відносин? Частково це: закон передбачає покарання за розбещення неповнолітніх, за зґвалтування та поширення порнографії – незалежно від використовуваної форми сексу. Потрібно державі спеціальним кодексом, начебто сімейним, врегулювати майнові відносини одностатевих пар? Це навряд чи. Це можуть зробити самі партнери договором між собою назразок шлюбного договору, договором довічного утримання, спадкового договору тощо.
Що стосується самого гей-параду, на думку Тищука, це ні що інше, як спроба людей, що усвідомлюють свою відмінність, яка дійсно є, шумом і криками переконати всіх і самих себе, що такої різниці немає. Ця спроба марна і тактично і стратегічно. Чим більше шуму, тим більше негативу. Нікому особливо не заважають гомо-пари, які спокійно живуть і протягом року ми не чуємо ніякої реакції суспільства на їх існування. Отже, єдина реальна мета, яка є у гей-парадів – провокація нетолерантного ставлення решти суспільства.