Новини

Тіна Кароль виконала мрію онкохворої дівчинки

Тина Кароль исполнила мечту онкобольной девочки

Народна артистка України, відома співачка Тіна Кароль виконала заповітну мрію маленької онкохворої дівчинки з Житомира, передає “Оглядач”.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розказала начальник прес-служби Національного банку України Леся Войтицька.

Кілька днів тому Войтицька звернулася до друзів і знайомих із проханням допомогти знайти контакти Тіни Кароль.

“Є маленька дівчинка з нейросаркомою. Операція, більше 10 хіміотерапій. Лікарі безсилі. Дівчинка мріє про зустріч з Тіною Кароль. Я написала на пошту, яка вказана на її сайті. Але, думаю, шансів у мого листа потрапити в спам дуже багато. А часу у нас дуже мало”, – розповіла вона.

Проте вже 25 лютого стало відомо, що співачка не тільки відгукнулася на заклик, але навіть встигла з’їздити до дитини.

“Сьогодні збулася мрія маленької дівчинки Лері, що з 2015 року хворіє нейросаркомою. Найзаповітніше бажання Лері було побачитися з її улюбленою співачкою Тіною Кароль. І сьогодні Тіна приїхала до неї в гості”, – поділилася радістю Войтицька.

Тина Кароль исполнила мечту онкобольной девочки

Вона також процитувала маму дівчинки, яка назвала зустріч доньки з улюбленою співачкою “найпрекраснішим днем”.

“Величезне спасибі всім, хто допоміг здійснити Лерочкіну мрію. Це був самий прекрасний день. Лера щаслива! Спасибі, Тіночка, за твоє добре серце. Дай Боженька вам здоров’я і благополуччя”, – написала жінка.

Войтицька у свою чергу висловила надію, що станеться диво, і дівчинка переможе рак: “Мрії можуть творити дива. І я вірю, що це саме той випадок”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України