Авторські статті

Тільки холодний розум і гаряче серце здатні подолати цю орду

Ми повинні усвідомлювати, що кримінальна орда просто так не відійде. Вони міряють світ лише кількістю грошей. Вони розуміють, що втративши владу, вони насправді втратять своє життя, тому будуть діяти інстинктивно. Інстинкти – це сила надзвичайної потужности. І вони її демонстрували минулої ночі біля Святошинського райвідділу міліції. Для того, щоби спокійніше на це реагувати, потрібно пам’ятати: коли штормить знайдімо в собі сили демонструвати максимальний спокій. Бо тільки холодний розум і гаряче серце здатні подолати цю орду.Про це 12 січня 2014 року під час свого виступу на львівському Майдані заявила народний депутат України від ВО “Свобода”, відомий мовознавець Ірина Фаріон.

Народний депутат зазначила: “Головне питання, яке турбує кожного з нас: що буде завтра? Як довго це триватиме? Чи може будь-хто з нас дати відповідь про те, що завтра буде у його житті, що буде за тиждень, за місяць, за рік. Впевнена, що не знайдеться тут такого сміливця, який би ствердив, що буде завтра з ним. Проте є один спосіб зазирнути в майбутнє своє, своєї країни і своєї нації. Це – наша історія. Коли ми зазирнемо в цю книгу української історії, то побачимо, що наша славна Запорізька Січ стояла щонайменше триста років. І лише тоді, коли козаки стали козачками, впала під натиском ворога. Саме про них колись сказав Тарас Шевченко: “Якби то, думаю, якби. Не похилилися раби… То не стояло б над Невою/ Оцих осквернених палат!” Маємо усвідомлювати, що народ завжди має шанс іти магістральною дорогою визволення або знову скотитися у долину рабства”.

Звертаючись до львів’ян, Ірина Фаріон наголосила: “Не сподіваймося на швидку перемогу. Вірмо у те, що знайдемо сили, аби розподілити нашу енергію і розуміймо, що тільки надзусилля дадуть нам великий результат. Кожне міліарне і немілітарне змагання нації насправді підводить її на щоразу вищу сходинку нашого з вами націє центричного буття. Ми направду показали один одному, що є великим українським народом. Народом, який одержимий безумовною любов’ю до свого краю. Те, що зараз відбувається на майданах Донецька, Луганська, Запоріжжя, Харкова та Вінниці – це ескалація любові до своєї землі. Ми зуміємо усі негативи постколоніяльного, постгеноцидного існування перетворити в позитиви утвердження української нації.

Буде ще не одна провокація, не тільки з кров’ю. Будуть инші провокації, які живуть у нашому колонізованому, окупованому, спроституйованому і звироднілому інформаційному просторі. Вони кожного дня поливають брудом майдани, спотворюють інформацію і маніпулюють суспільною думкою. Я дуже прошу, шановна громадо, аби ми знаходили в собі сили іти до правдивих джерел інформації, аби ми спілкувалися з тими людьми, які є на майданах у Києві, тих очевидців, які знають що насправді відбувається. Що насправді є одна Рада Майдану. Саме вона є головним центральним органом”.

Націоналістка закликала громаду пам’ятати про три засадничі речі перемоги: “Перше – це наша масовість. Масовість всюди, не лише в Києві, бо військо в столиці не завжди має бути в бойовій готовності на майдані, воно може бути розосереджене по різних місцях. Тоді нас буде дуже легко мобілізувати на ті точки опору, які конче нас потребують. Друге – це зосередження всіх дій в одному центрі. Він називається Радою Майдану в Києві. Третє – перестати слухати усіляку інформацію, яка сіє у наші душі сумніви. Наше завдання – максимально достукатися до тих людей, що становлять базу виборця Януковича”.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України