У Пакистані з восьмирічного хлопчика-християнина зняли звинувачення в богохульстві

31 жовтня повідомляється, що у Пакистані з восьмирічного хлопчика-християнина, ім’я якого не називається, зняли звинувачення в богохульстві. Дитину і її матір звинуватили в спалюванні сторінок Корану в пакистанському місті Кветта. За даними благодійної організації CLAAS, що допомагає переслідуваним в Пакистані християнам, арешт хлопчика і його матері викликав протест з боку як християнських, так і мусульманських політиків.

1 листопада з’явилося кілька повідомлень, зокрема про те, що ЗМІ час від часу вибухають «скандальними» повідомленнями про Папу Франциска, переважно хапаючись за якісь його слова чи речення, вирвані з контексту, в якомусь інтерв’ю, приватному листі чи взагалі десь в приватній розмові. Коли Папа говорить проти гендеризму та релятивізму – практично всі «незалежні» та «об’єктивні» ЗМІ нагло глухнуть і сліпнуть. Як тільки десь щось приватно скаже та ще й наголосить, що це тільки його приватна думка – відразу всі «незалежні» та «об’єктивні» ЗМІ обрізані, обірвані слова Папи кидають на перші шпальти. Судячи з усього, вся ця кампанія спрямована на одне – на розкол Церкви.

Британський історик Робін Гарріс, колишній близький співробітник Марґарет Течер, презентував у Хорватському Католицькому Університеті свою книгу «Stepinac – His Life and Time». З цієї нагоди він дав інтерв’ю хорватському католицькому порталові «Bitno.net».

Відповідно до інформації за 2 листопада читаємо, що угруповання ісламістських бойовиків «Селек» напало на біженців в районі міста Кага-Бандоро Центральноафриканської Республіки (ЦАР). Незважаючи на втручання миротворців ООН, було вбито як мінімум 18 мирних жителів, 57 осіб поранено. Віруючих дедалі більше непокоять спалахи насильства в ЦАР, а також плани уряду Франції відкликати більшість своїх солдат. 12 000 миротворців ООН залишаться на місці, проте навіть їх присутність не зупиняє нападів з боку «Селек».

Халдейський католицький Архиєпископ Ербілу владика Башар Варда заявив, що частина християн-біженців уже розпочала підготовку до повернення у свої рідні міста та села рівнин Ніневії, визволених іракським військом від бойовиків ІДІЛ-у. Однак, існує і ряд об’єктивних обставин, які ускладнюють це повернення. В першу чергу це безпекова ситуація та проблема розмінування території.

3 листопада з’явилося кілька повідомлень, зокрема про те, що в Індії відбулася особлива молитва за жертв антихристиянських переслідувань. На спомин про всіх померлих вірних у їхньому наміренні було відслужено літургію у штаті Орісса, який вісім років тому став ареною кривавих переслідувань. Молилися також за людей, які щодня помирають за свою віру в Ісуса. Згадали також постать померлого цього року Архиєпископа Рафаеля Чіната, який, ризикуючи своїм життям, боровся за права релігійних меншин в Індії.

Верховна Рада України відмовилася дозволити священнослужителям здійснювати свою діяльність у закладах охорони здоров’я. За ухвалення за основу законопроекту №4987 проголосували 165 депутатів при мінімально необхідних 226. Священнослужителі можуть здійснювати свою діяльність на волонтерських або на громадських засадах.

Згідно з інформацією за 5 листопада читаємо, що в столиці Індонезії відбулась стотисячна маніфестація радикальних ісламістів, які вимагають відсторонення з поста губернатора Джакарти християнина Басукі Чахай Пурнама за начебто образу ісламу. Президент країни Джоко Відодо, який відмовився зустрітися з маніфестантами, заявив, що це була політична маніфестація, яка свідчить, що окремі політики пробують використовувати ісламських екстремістів у боротьбі за владу.

Французький політик і колишній міністр житлового будівництва Крістін Бутін засуджена Апеляційним судом Парижу за цитування біблійного ставлення до гомосексуальної поведінки. Французький суд наклав на пані Бутін штраф у сумі 5 тис. євро, які підуть на користь ЛГБТ організацій. Адвокати пані Бутін оголосили, що звернуться з оскарженням до Касаційного суду.

Документи, оприлюднені на Wikileaks, свідчать про глибоку заангажованість Гілларі Клінтон та членів її команди у боротьбу за поширення абортів на міжнародному рівні та просування «прав» ЛГБТ. Клінтон, глава її виборчого штабу Джон Подеста та її радник Джей Салліван у 2015 році пробували проштовхнути в ООН визнання ЛГБТ «прав» та «права» на аборт частиною прав людини. Цей план був провалений Генеральною Асамблеєю ООН, яка відмовилась голосувати за це.

6 листопада повідомляється, що в Маріуполі, по вул. Олімпійська 79-а невідомі спалили церкву, яка належить Київському патріарху і була побудована в 2003 році. Ця церква знаходиться в МКР «Східний» і свого часу пережила обстріл бойовиків. За церквою стежив військовий капелан отець Любомир Кращий.

Групи, які фігурують як учасники змови команди Гіларрі Клінтон і Джорджа Сороса в спробі організації ліберального бунту проти католицьких єпископів США, напередодні президентських виборів 2012р. тероризували католицький клир у штаті Флорида, щоб унеможливити критику Барака Обами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh