Тижневий огляд: життя УГКЦ (7.05 – 13.05)

В понеділок, 18 червня 2018 року відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги Коломийської центральної районної лікарні та кабінету з ангіографічним обладнанням. Після перетину символічної стрічки, духовенство було запрошено увійти у цей храм здоров’я, освятити його та благословити тих, хто буде тут працювати і лікуватися. Посвятив відділення Владика Василій.

19-20 червня відбувся семінар-тренінг щодо проектного менеджменту для працівників Патріаршої курії УГКЦ в Патріаршому домі у Львові. Секретами управління проектами та цінними порадами для працівників Патріаршої курії поділився консультант з проектного управління Міністерства економіки України та низки комерційних організацій Сергій Потапов. За словами учасників, для них надзвичайно важливо, щоб отримані навички використовувалися (застосовувалися) комісіями і надалі, оскільки це допоможе вдосконалити роботу над проектами. Окрім цього, комісії можуть по-іншому навчитися планувати свої ідеї.

В четвер, 21 червня, у Львівському музеї історії релігії (Львів, вул. Музейна, 1) відбулося відкриття виставки «Дерев’яні церкви Львівщини» Богдана Сікотовського – програміста із понад сорокарічним стажем. Цю виставку автор присвятив світлій пам’яті Блаженнішого Любомира.

В п’ятницю, 22 червня, Голова ПМВ владика Йосиф Мілян на пленарному засіданні РОАКО у Римі представив ситуацію українських мігрантів в Центральній та Західній Європі. Владика відзначив, що із зростанням наших громад за кордоном зростає необхідність добре приготованого клиру. Тож ПМВ шукає кандидатів і є посередником та гарантом між двома єпископами – тим, який відпускає, та тим, який приймає. ПМВ випрацював трьохсторонню угоду для кандидата та єпископів щодо прийняття до праці, а також документ-контракт з правами та обов’язками священика душпастиря за кордоном «правильник скерування і відкликання священика на служіння за кордоном».

25–26 червня в межах паломництва українськими святинями у Марійському духовному центрі «Зарваниця» перебувала група прочан із Хорватії. Участь у подорожі-паломництві за маршрутом Зарваниця–Київ–Львів, яку організував Патріарший паломницький центр УГКЦ, взяли 82 іноземці. У соборі Зарваницької Матері Божої іноземні гості відслужили Святу Літургію в західному обряді, молилися Хресну дорогу хорватською мовою. Також прочани відвідали всі храми Марійського духовного центру та побували на будівництві Гробу Господнього.

Анонси:

З 2 по 9 липня 2018 року, комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я проводить ІІ Літню школу з вивчення природніх методів розпізнавання плідності (МРП). На сьогодні є велика потреба формувати відповідальний підхід до збереження репродуктивного здоров’я подружжя і надалі формувати групу фахівців з МРП, які будуть постійними активними працівниками при єпархіальних структурах комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, в родинних пораднях та популяризуватимуть МРП як один з важелів протидії абортам і контрацептивній ментальності. До участі у школі запрошуємо по 2 кандидати від архиєпархії/єпархії/екзархату на здобуття ступеня інструктора І рівня.

5 – 8 липня на Софійській площі м. Києва відбудеться цілодобовий марафон читання Біблії – священна книга буде прочитана вголос від початку до кінця. Участь візьмуть понад 300 читців – глави Церков і священнослужителі з усієї країни, державні діячі, представники влади та іноземні гості. 5 липня о 17:30 на Софійську площу зокрема завітає Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, щоб взяти безпосередню участь у цій події.

ХІРОТОНІЯ ЄПИСКОПА-ПОМІЧНИКА СОКАЛЬСЬКО-ЖОВКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ 12 ЛИПНЯ У СОКАЛІ

Пропонуємо до Вашої уваги:

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА УГКЦ З ПРИВОДУ ПОГРОМІВ ТАБОРУ РОМІВ

ДЕКРЕТ ПРОГОЛОШЕННЯ СЛУЖБИ СВЯТА МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ

АКАДЕМІКИ ВИМАГАЮТЬ У ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ РОЗСЛІДУВАТИ СПРАВУ СЕКТИ ДОГНАЛА

«ЗАКІНЧУЙМО ГОВОРИТИ, ПОЧИНАЙМО СПІЛЬНО ПРАЦЮВАТИ!» — БЛАЖЕННІШИЙ СВЯТОСЛАВ ПІД ЧАС ФОРУМУ «ТРАНСФОРМАЦІЯ УКРАЇНИ»

«СКІЛЬКИ ЖИТТІВ ВИ ВРЯТУВАЛИ, СКІЛЬКОМ НАШИМ ВОЇНАМ ВИ ДОНЕСЛИ ДОБРУ НОВИНУ», — ГЛАВА УГКЦ ПІД ЧАС ОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ В ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ

«ЛЮДСЬКЕ ЗЛО ЗАВЖДИ ВНОСИТЬ ПОДІЛИ, ОСКІЛЬКИ ДИЯВОЛ — ЦЕ ТОЙ, ЩО РОЗДІЛЯЄ, А ІСУС ХРИСТОС — ДЖЕРЕЛО ЄДНОСТІ», — ГЛАВА УГКЦ У СТРАДЧІ

О. ЛЮБОМИР ЯВОРСЬКИЙ: УГКЦ ЗАВЖДИ БУЛА ПРОМОУТЕРОМ У КАПЕЛАНСЬКОМУ СЛУЖІННІ

О. АНДРІЙ ГАХ: ДЛЯ УКРАЇНЦІВ НА МІГРАЦІЇ ДУЖЕ ВАЖЛИВА ДУХОВНА ПІДТРИМКА

РОЗДУМИ НАД ЖИТТЄПИСОМ СВЯТОСТІ БЛАЖЕННОГО ВОЛОДИМИРА ПРИЙМИ

ВЛАДИКА ЙОСИФ МІЛЯН СЕМІНАРИСТАМ: НАМ ТРЕБА БАГАТО СВЯЩЕНИКІВ, НА ЯКИХ ЧЕКАЄ НАШ НАРОД В РІЗНИХ КУТОЧКАХ СВІТУ

БЛИЗЬКО МІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ ПЕРЕДАВ НА СИРОТИНЦІ, ВРЯТУВАВ ТИСЯЧІ ЄВРЕЇВ – НАЙЦІКАВІШЕ ПРО АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh