Тиждень літнього Ораторію Дона Боско провели в одній із парафій, що на Івано-Франківщині

Нещодавно у парафії Святих Кирила і Методія в с. Крихівці, що на Івано-Франківщині, відбувся тиждень літнього Ораторію Дона Боско (або «Веселі канікули з Богом»), у якому взяли участь понад сотня дітей. Тема цьогорічного Ораторію – «Родина – Домашня Церква».

«Найбільше, що мене вразило впродовж цього тижня – це радість дітей, які приходили на Ораторій щодня і жертовність старших молодих осіб, так званих аніматорів (тих, які піклуються про дітей і про їхні душі, є керівниками груп), які терпеливо супроводжували дітей у навчаннях і змаганнях, в іграх та відпочинках, у молитвах та у співах… За цим видно постійну, часто непомітну, але дуже жертовну працю священиків, семінаристів і сестер монахинь, які посвячуються вихованню дітей і молоді протягом року», – пояснив о. Йосафат Бойко, ВС.

Учасники були поділені на чотири команди – «Віра», «Надія», «Любов» і «Софія». Кожного дня діти мали нагоду відвідувати Літургію, слухати катехитичну науку про Святі Таїнства, працювати в групах, змагатися між командами, сценізувати біблійні притчі та танцювати банси…

«Покровителем нашого парафіяльного Ораторію є святий Іван Боско або ж Дон Боско (1815-1888), якого знають у всьому світі. Це святий, який все своє життя присвятив служінню Богові через особливе жертовне служіння молоді і дітям, особливо покинутим і з вулиці. Вже традиційно, при багатьох парафіях Католицької Церкви, молодіжні і дитячі апостоляти відбуваються під покровительством саме цього святого молоді, тобто святого Дона Боско», – додав о. Йосафат Бойко, ВС.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh