Авторські статтіТехно

Тестостеронова терапія може підвищити сексуальний потяг у літніх чоловіків

Нове дослідження фахівців з Медичного коледжу Бейлора в США показало, що для літніх людей, що зіткнулися з низьким рівнем статевого потягу, можуть бути корисними тестостеронові терапії. Саме цей гормон є ключовим для чоловіків, він бере участь у підтримці еректильної функції і виробництві сперми.

 

Під час дослідження спостерігала за впливом тестостеронової терапії на сексуальну функцію у групі з 470 чоловіків віком старше 65 років. Всі вони мали низький рівень гормону.

«Наші результати вказують на те, що низький рівень тестостерону є однією з причин, що сприяють зниження лібідо і викликають еректильну дисфункцію у чоловіків», — заявив провідний автор дослідження Глен Каннінгем. «У чоловіків, які відчувають симптоми, необхідно провести оцінку дефіциту тестостерону» — додав Каннінгем.

Отримані дані показали, що у чоловіків, які отримували тестостероновую терапію, було помічено послідовне поліпшення лібідо. Крім того, поліпшення фіксувалися і у літніх людей з дефіцитом андрогенів, який виникає при зниженні рівня тестостерону та статевої дисфункції.

«Для чоловіків з симптомами нестачі тестостерону, подібні терапії призвели до послідовного поліпшення більшості видів сексуальної активності», — сказав Каннінгем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.