Тест на визначення особистого страху

Пропонуємо подивитися на малюнок і вибрати картинку, яка найбільш точно характеризує ваш страх, і дізнатися її значення.

Кожна людина іноді відчуває страх. У цьому немає абсолютно нічого поганого, просто потрібно розуміти, що він означає. Адже якщо не розібратися, може відбутися збій нормальної роботи нервової системи. Пропонуємо подивитися на малюнок і вибрати картинку, яка найбільш точно характеризує ваш страх, і дізнатися її значення.

Тест на определение личного страха

Тест на визначення вашого страху

А. Даний варіант означає страх за своє майбутнє

Ми не знаємо, що чекає нас попереду, тому і боїмося, що щось може піти не так. Цей страх цілком можна побороти — потрібно просто жити сьогоднішнім днем. І тоді завтрашній точно не буде гірше.

Б. Ви боїтеся того, що інші про вас можуть подумати щось погане

У прагненні задовольнити потреби оточуючих не варто втрачати власної гідності. Пам ” ятайте про те, що жити перш за все потрібно для себе.

Ст. Цей варіант означає, що у вас немає ніяких страхів (як би дивно це не звучало)

Якщо ви вибрали цю картинку — ви просто думаєте, що у вас може з’єднання явитися страх перед майбутнім. Просто думайте про це як можна менше — і тоді все буде добре.

Р. Ви переживаєте про своє майбутнє

Не варто думати, що щось може піти не так. Якщо ви намітили для себе мету — сміливо йдіть до неї. Побороти страхи не тільки можна, але і потрібно. Просто повірте в себе, і ми впевнені, що вам вдасться досягти того, чого ви хочете.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh