Життя

Тест на визначення особистого страху

Пропонуємо подивитися на малюнок і вибрати картинку, яка найбільш точно характеризує ваш страх, і дізнатися її значення.

Тест на определение личного страха

Кожна людина іноді відчуває страх. У цьому немає абсолютно нічого поганого, просто потрібно розуміти, що він означає. Адже якщо не розібратися, може відбутися збій нормальної роботи нервової системи. Пропонуємо подивитися на малюнок і вибрати картинку, яка найбільш точно характеризує ваш страх, і дізнатися її значення.

Тест на определение личного страха

Тест на визначення вашого страху

А. Даний варіант означає страх за своє майбутнє

Ми не знаємо, що чекає нас попереду, тому і боїмося, що щось може піти не так. Цей страх цілком можна побороти — потрібно просто жити сьогоднішнім днем. І тоді завтрашній точно не буде гірше.

Б. Ви боїтеся того, що інші про вас можуть подумати щось погане

У прагненні задовольнити потреби оточуючих не варто втрачати власної гідності. Пам ” ятайте про те, що жити перш за все потрібно для себе.

Ст. Цей варіант означає, що у вас немає ніяких страхів (як би дивно це не звучало)

Якщо ви вибрали цю картинку — ви просто думаєте, що у вас може з’єднання явитися страх перед майбутнім. Просто думайте про це як можна менше — і тоді все буде добре.

Р. Ви переживаєте про своє майбутнє

Не варто думати, що щось може піти не так. Якщо ви намітили для себе мету — сміливо йдіть до неї. Побороти страхи не тільки можна, але і потрібно. Просто повірте в себе, і ми впевнені, що вам вдасться досягти того, чого ви хочете.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України