Авторські статтіТехно

Tesla складе конкуренцію нафто-газодобувним і генеруючим компаніям

Компанія Tesla  представила акумуляторну систему Tesla Energy. При цьому світ дізнався про два різних типи систем: Powerwall і Powerpack.

Компанія випустила дві моделі Powerwall: 10 кВт ($ 3’500) і 7 кВт ($ 3’000). Приблизні розміри системи складають приблизно 1 м на 1 м, з товщиною 18 см. Powerwall включає підтримку управління опалення будинку і можливістю управління через глобальну мережу Інтернет. Заряджатися батареї здатні від сонячної батареї , або вітрогенератора, або від стаціонарної електричної мережі.

Для чого ця система потрібна вдома?

1) акумулювання 15 кВт * год електроенергії від поновлюваних джерел (якщо такі у власника є), що дасть можливість акумулювати надлишок виробленої сонячними батареями або вітрогенератором електроенергії, а не передавати його в загальну мережу (за це енергокомпанії іноді платять абоненту, а іноді ні) .

2) Powerwall можна заряджати в ті періоди часу доби, коли електроенергія дешевша (зазвичай це буває вночі), і використовувати її, коли енергокомпанії продають її за максимальною ціною (у пікові години, наприклад, вранці та ввечері).

 

Характеристики Powerwall

Монтаж: настінний, в будівлі або на вулиці;
Інвертори: сумісність з великою кількістю систем;
Енергія: 7 кВт * год або 10 кВт * год
Загальна: 2 кВт
Пік: 3 кВт
Напруга: 350 – 450 В;
Струм: номінальний 5 А, пікове значення 8.5 А;
Робочі температури: від мінус 20 до плюс 43
Гарантія: 10 років
Вага: 100 кг
Розміри: 1300 мм * 860 мм * 180 мм
Наприклад, середня американська сім’я споживає в день 30 кВт * год електроенергії, а це означає можливість забезпечення запасом енергії в години пікових навантажень. У Powerwall присутній і UPS, завдяки чому електрику в будинку або офісі буде тоді, коли виникають неполадки в стаціонарній електромережі.

При наявності альтернативних джерел енергії свій будинок користувач з встановленою системою Powerwall може зробити на 100% автономним.

Powerpack – це «преміум» варіант Powerwall, система, яка призначена для підприємств. Ця система може бути масштабна, і працювати на підприємстві. Так, 100 кВт юніти можуть бути об’єднані в систему від 500 кВт до 10 МВт.

На даній презентації Елон Маск розповів про «Гігафабріке акумуляторів», яка буде здатна через 5 років виробляти батарей на 50 млн кВт * год на рік. За його словами, 160 млн Powerpacks вистачить для повного покриття енергією США, а 2 млрд таких систем може забезпечити електроенергією весь світ.

Система Powerwall проходила жорсткі тести, працюючи в важких і нестандартних умовах. Продажі почнуться влітку, але систему вже отримали деякі клієнти. Що стосується Powerpack, то замовлення будуть прийматися в цьому році, але пізніше.

На презентації Елон Маск пожартував, що продукти PowerWall можуть працювати на основі термоядерного синтезу. Уточнивши, що батареї можуть бути використані, щоб акумулювати енергію з «зручного термоядерного реактора в небі» (енергію Сонця) за допомогою сонячних батарей.

POLITOLOG.NET

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України