Авторські статтіТехно

Tesla складе конкуренцію нафто-газодобувним і генеруючим компаніям

Компанія Tesla  представила акумуляторну систему Tesla Energy. При цьому світ дізнався про два різних типи систем: Powerwall і Powerpack.

Компанія випустила дві моделі Powerwall: 10 кВт ($ 3’500) і 7 кВт ($ 3’000). Приблизні розміри системи складають приблизно 1 м на 1 м, з товщиною 18 см. Powerwall включає підтримку управління опалення будинку і можливістю управління через глобальну мережу Інтернет. Заряджатися батареї здатні від сонячної батареї , або вітрогенератора, або від стаціонарної електричної мережі.

Для чого ця система потрібна вдома?

1) акумулювання 15 кВт * год електроенергії від поновлюваних джерел (якщо такі у власника є), що дасть можливість акумулювати надлишок виробленої сонячними батареями або вітрогенератором електроенергії, а не передавати його в загальну мережу (за це енергокомпанії іноді платять абоненту, а іноді ні) .

2) Powerwall можна заряджати в ті періоди часу доби, коли електроенергія дешевша (зазвичай це буває вночі), і використовувати її, коли енергокомпанії продають її за максимальною ціною (у пікові години, наприклад, вранці та ввечері).

 

Характеристики Powerwall

Монтаж: настінний, в будівлі або на вулиці;
Інвертори: сумісність з великою кількістю систем;
Енергія: 7 кВт * год або 10 кВт * год
Загальна: 2 кВт
Пік: 3 кВт
Напруга: 350 – 450 В;
Струм: номінальний 5 А, пікове значення 8.5 А;
Робочі температури: від мінус 20 до плюс 43
Гарантія: 10 років
Вага: 100 кг
Розміри: 1300 мм * 860 мм * 180 мм
Наприклад, середня американська сім’я споживає в день 30 кВт * год електроенергії, а це означає можливість забезпечення запасом енергії в години пікових навантажень. У Powerwall присутній і UPS, завдяки чому електрику в будинку або офісі буде тоді, коли виникають неполадки в стаціонарній електромережі.

При наявності альтернативних джерел енергії свій будинок користувач з встановленою системою Powerwall може зробити на 100% автономним.

Powerpack – це «преміум» варіант Powerwall, система, яка призначена для підприємств. Ця система може бути масштабна, і працювати на підприємстві. Так, 100 кВт юніти можуть бути об’єднані в систему від 500 кВт до 10 МВт.

На даній презентації Елон Маск розповів про «Гігафабріке акумуляторів», яка буде здатна через 5 років виробляти батарей на 50 млн кВт * год на рік. За його словами, 160 млн Powerpacks вистачить для повного покриття енергією США, а 2 млрд таких систем може забезпечити електроенергією весь світ.

Система Powerwall проходила жорсткі тести, працюючи в важких і нестандартних умовах. Продажі почнуться влітку, але систему вже отримали деякі клієнти. Що стосується Powerpack, то замовлення будуть прийматися в цьому році, але пізніше.

На презентації Елон Маск пожартував, що продукти PowerWall можуть працювати на основі термоядерного синтезу. Уточнивши, що батареї можуть бути використані, щоб акумулювати енергію з «зручного термоядерного реактора в небі» (енергію Сонця) за допомогою сонячних батарей.

POLITOLOG.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh