Війна РФ проти України

Терористичний удар по Дніпру та захоплення житла на Херсонщині. Головне за ніч по регіонах

На Запоріжжі
Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі Щербаків, Чарівного, Малинівки та низки інших населених пунктів. Надійшло 16 повідомлень про руйнування будинків у результаті обстрілів військовими рф.

• На Дніпропетровщині
росіяни вдарили по Дніпру (4 ракети у промисловий район) та по Нікопольському району. Без постраждалих.

• На Харківщині
Окупанти завдають ударів по Куп‘янському району. Влучили у приватні домоволодіння, гаражі, автомобілі. Без постраждалих. В Ізюмському районі чоловік отримав вибухову травму, наступивши на невідомий предмет.

• На Луганщині
ЗСУ відбили атаки в районі Новоселівського та Білогорівки. Ворог обстріляює райони Макіївки, Невського та Білогорівки. У Сватовому Сили оборони уразили район розташування одного з підрозділів окупаційних військ.

• На Донеччині
Під обстрілом — Костянтинівка. Ситуація напружена, але контрольована в районі Озорянівки, Курдюмівки, Нью-Йорка, Північного, Південного, Шумів, Дружби, Магдалинівки та Залізного. По області — 1 поранений.

• На Херсонщині
Загарбники обстрілюють житлові квартали Херсона, Херсонський та Бериславський райони. Жителі Скадовської громади повідомляють про захоплення їх нерухомості, а також житла рідних та знайомих. У Херсоні електропостачання відновлено для 24% побутових споживачів.
Також централізовано відновлюють водопостачання.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – https://spravdi.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України