Тернопільські військовослужбовці впорядковують місця поховань героїв Другої світової війни

На Тернопільщині військовослужбовці Збройних Сил України спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади впорядковують могили героїв, обелісків та інших символів, що пов’язані з Другою світовою війною. У регіоні до дня Перемоги планується впорядкувати близько 300 могил, поховань, пам’ятників та меморіалів героїв війни.

За словами заступника начальника Тернопільського гарнізону по роботі з особовим складом підполковника Андрія Миськіва, до облаштування пам’ятних місць, пов’язаних з героїчним минулим українського народу залучено особовий склад військових частин, що дислокуються на території області та військових комісаріатів.

— У Тернополі, військовослужбовці артилерійської бригади у взаємодії з представниками місцевої влади вже здійснили ряд відповідних робіт щодо приведення до належного стану пагорба Слави та Братської могили з пам’ятним знаком солдатам Другої світової війни, а також меморіального воїнського кладовища Микулинецького цвинтаря, — зазначив підполковник Андрій Миськів.

Офіцер повідомив, що в регіоні, з нагоди відзначення 70 річниці Перемоги над нацизмом у Європі, відбулися розширені наради з залученням органів місцевої влади та широкого кола громадськості. З метою підвищення ефективності патріотичного виховання молоді та шанобливого ставлення до історії держави цими днями у військових частинах, біля меморіалів, пам’ятників та обелісків відбудуться військово-патріотичні заходи.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh