Спорт

Термобілизна: поради щодо вибору

З настанням холодів люди починають цікавитися в магазинах термобілизною. У минулі часи його купували в основному професійні спортсмени, але сьогодні це білизна доступно всім бажаючим. Термін «термобілизна» закріпився в сучасному суспільстві і обріс безліччю міфів стосовно того, яким воно повинно бути і для чого воно взагалі призначене. Ми допоможемо вам у всьому розібратися і дамо практичні поради щодо вибору термобілизни.

Що таке термобілизна

Для початку давайте розберемося з тим, що таке термобілизна? Зовні термобілизна схожа на звичні для всіх нас речі: футболки з довгим і коротким рукавом, водолазки, шорти, кальсони, лосини і ін. Наприклад, интернет-магазин Екстрем пропонує ті ж трусики чи футболки від кращих виробників. Ви можете переглянути пропозицію магазину за посиланням. Перед придбанням радимо звернутися до консультанта. Доставка товару здійснюється по всій території України. При виборі термобілизни звертайте увагу на тип матеріалу і вид плетіння, який використовували для створення білизни.

Головне завдання термобілизни – теплоізоляція і відведення вологи. Найкращим матеріалом для виготовлення термобілизни вважається поліпропілен, він володіє нульовим поглинанням, також використовують поліестер. А щоб термобілизну було приємно носити, в нього додають бавовна або шерсть.

Сучасні технології виробництва термобілизни мають на увазі під собою особливу плетіння дуже тонкого волокна. Через високу щільності ворсинок створюється відчуття комфорту. Щоб досягти термоеффекту, використовують 2 способи плетіння полотна тканини: вафельний плетіння, плетіння «сітка» і «в подовжній рубчик». У першому випадку створюється товстий повітряний прошарок, така білизна добре гріє, але недостатньо добре відводить вологу. А при використанні полімерних матеріалів використовується менш виражене об’ємне плетіння. Особливість термобілизни з полімерних матеріалів полягає в тому, що воно двошарове. Внутрішній шар виготовляється з полімерного матеріалу, а зовнішній шар має «ячеистую» структуру, забезпечує додаткову теплоізоляцію і працює на максимальний розподіл вологи і швидке випаровування.

Сучасне термобілизна класифікують по безлічі критеріїв з урахуванням фізичної активності, при якій його будуть носити. Фізична активність передбачає не тільки спорт, а взагалі будь-які дії (неспішні прогулянки, зимова риболовля та ін.). Відповідно, активність може бути низькою або високою, і це важливо враховувати при виборі моделі термобілизни.

Як підібрати термобілизну?

Для вибору відповідного термобілизни ви повинні визначити, з якими завданнями вона повинна справлятися. Розглянемо основні з них.

Термобілизна для спорту. Спортивна термобілизна повинна забезпечувати нормальне відведення вологи. Збереження тепла в цьому випадку відходить на другий план, так як при високих фізичних навантаженнях температура тіла і так не знижується. Ви можете підібрати білизну для спорту з низьким, середнім або високим рівнем активності. Найчастіше вона виготовлено з синтетичних тканин, які зігрівають краще натуральних. Для активного відпочинку взимку вибирайте термобілизну, до складу якого входить поліпропілен, що рятує тіло від зайвої вологи.

Термобілизна для риболовлі. Організація зимової риболовлі вимагає ретельного вибору термобілизни для риболовлі. Якщо ви любите сидіти з вудкою на льоду, підбираючи термобілизну для зимової риболовлі, орієнтуйтеся на її здатності до збереження тепла вашого тіла. Відведення вологи в цьому випадку не настільки важливе. Найкраще вибирати термобілизну з вовною для нерухомого проведення часу в холодну пору року;

Дитячу термобілизну. При покупці термобілизни для своєї дитини потрібно обов’язково враховувати ступінь її активності під час прогулянок, а також, наскільки комфортно вона буде надягати на малюка: наприклад, занадто вузька горловина може стати причиною того, що малюк категорично відмовиться носити покупку. Не купуйте термобілизну для дітей на виріст: розмір повинен відповідати зросту дитини в той період, коли він збирається його носити. Для дітей вибирайте термобілизну в стилі унісекс: практичне та зручне;

Термобілизна для повсякденного носіння. Вибір термобілизни для повсякденного носіння має на увазі під собою деякі певні параметри. Для повсякденного носіння підходить білизна, здатне зігрівати і видаляти вологу при необхідності. Як правило, для цих цілей краще підходять бавовняні тонкі тканини, такі як мікрофібра.

Бажаємо вдалого вам вибору та слідкуйте за нашими новинами!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України