Здійснено напад на координатора ГО «Стоп корупції» на Буковині

Роман Бочкала:

Скоєно напад на координатора ГО «Стоп корупції» в Чернівецькій області Микола Петіченко! Хоча це я м’яко формулюю. Схоже на замах. Били молотками по голові. Мітили в скроню.

Зовсім трохи промахнулися… Це сталося вчора ввечері. У центрі Чернівців. Нападників було двоє. Коля банально вийшов з магазину. Тварі вискочили з машини. Стали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті.

Подію він однозначно пов’язує зі своєю громадською діяльністю. Пару місяців тому була зламана електронна пошта Миколи Петиченко. З ящика були вилучені документи і фотографії, компрометуючі першого заступника прокурора області Мустеця. Також Микола активно співпрацює з DNA (румунським НАБУ) по боротьбі з контрабандою лісу і сигарет.

Жирна тінь в цій «темі» падає на голову митниці Чернівецької області Салогора. Список ворогів важкий і його можна продовжити. І в той час, всі вони заодно за принципом ” рука руку миє. Разом бухають і паряться у саунах.

Два дні тому напад було скоєно на друга і соратника Колі за «СтопКору» Valera Airinii. Це виклик не тільки нашої громадської організації, але і всьому журналістському співтовариству. Всім громадським активістам. Якщо ти берешся розслідувати корупцію, знай — у тебе немає захисту. Тобі можуть забити молотками, спалити твоє авто, тебе можуть вбити. І ніхто завтра не піде у відставку, як у Словаччині. Ніхто навіть не вибачився.

В події вбачатиму «руку Кремля» чи саму жертву оголосять російським агентом. Ось такі невтішні справи. Оголошуємо безстроковий протест з усіма витікаючими до тих пір наслідками, поки винні не понесуть покарання. Хто готовий підтримати, плюс/пишіть приват. За репост теж спасибі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh