Авторські статтіНовини

Петро Порошенко заявив про загрозу терактів і диверсій на об’єктах критичної інфраструктури України

СРОЧНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ПОРОШЕНКО ПРИВЕЛО В ШОК ВСЮ СТРАНУ. ЧТО СЛУЧИЛОСЬ

Президент Петро Порошенко заявив про загрозу терактів і диверсій на об’єктах критичної інфраструктури України. Про це він сказав на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО), передає прес-служба глави держави.

“На сьогоднішній день цілком імовірними залишаються терористичні акти і диверсії на об’єкти критичної інфраструктури. Добре, що ми побудували професійну СБУ, і Служба вміє попереджати ці загрози. Але нам потрібна міжвідомча координація”, – підкреслив він, додавши, що важливо обмінюватися досвідом з країнами-партнерами.

Глава держави також нагадав, що в кінці 2015 – початку 2016 року були здійснені кібератаки на об’єкти енергетичної галузі, атомних електростанцій, аеропорту “Бориспіль“.

Президент нагадав і про затримання групи озброєних осіб у районі Запорізької АЕС, здійсненні диверсійних актів на наземному магістральному газопроводі високого тиску “Богородчани – Долина” в Івано-Франківській області та “Уренгой – Помари – Ужгород” у Полтавській області. Крім того, мали місце цілеспрямовані дії терористичних угруповань з метою порушення функціонування і знищення об’єктів промисловості, транспортної інфраструктури, об’єктів електро-, газо – і водопостачання, в першу чергу це було сконцентровано в Донецькій і Луганській областях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України