Новини

Нинішня влада зробила все для того, щоб «російський світ» взяв реванш!

Срочное сообщение известного журналиста: Нынешняя власть сделала все для того, чтобы «русский мир» взял реванш!

Опозиційний блок проводить збір підписів під своїми вимогами до української влади, так як розраховує, що восени цього року в країні пройдуть дострокові парламентські вибори.

Таку думку виданню «ГОРДОН» висловив донецький журналіст, президент Центру досліджень соціальних перспектив Донбасу, головний редактор інтернет-видання «Острів» Сергій Гармаш.

«Це чисто пропагандистська кампанія. Немає ніякої конкретики. Якщо ви хочете припинити війну – запропонуйте, як це зробити: здатися або перемогти? По-іншому ж війну не припиниш. Кампанія ця, напевно, пов’язана з надіями Оппоблоку на дострокові парламентські вибори цієї осені. І в зв’язку з цим вони осідлали травневу хвилю. Тобто використовують у своїх інтересах травневі свята, 9 травня. Фактично, це початок виборчої кампанії. Ясна річ, що зі своїми вимогами до Путіну вони не звернуться. Їх позиція ґрунтується на тому, що у нас нібито «громадянська» війна, а значити, це внутрішні питання», – зазначив журналіст.

Він акцентував увагу, що Опозиційний блок використовує тези, які апріорі неможливо не підтримати.

«Звичайно, вони використовують емоції і настрої людей, дійсно втомилися від війни. Для цього закидаються тези, які просто не можна не підтримати. Ну, хто у нас не підтримає припинення війни? Всі підтримають, тому що ніхто не хоче війни. Альо при цьому конкретних пропозицій немає. Вимагати світу від однієї сторони безглуздо. Припинити війну повинні обидві сторони конфлікту», – підкреслив Гармаш.

За його словами, у східних регіонах України настрою людей за останні три роки практично не змінилися.

«Якщо нинішня влада не буде міняти систему, а продовжить намагатися лише підминати під себе, то це все закінчиться контрреволюцією «русского мра». Люди в тому ж Маріуполі кажуть мені, що проросійські настрої громадян не змінилися взагалі, а навпаки зміцнилися за ці 3 роки. Вони бачать, що у нас збереглася практично та ж влада, представники якої в 2014 році відкрито підтримували сепаратизм. Майже весь правоохоронний блок на сході є проросійським. Як мінімум на рівні районів. Хто там буде протидіяти агресії РФ?» – заявивши журналіст.

На його думку, бездіяльність нинішньої влади країни може призвести до реваншу проросійських сил.

«Реванш старих сил можливий не тому, що Опозиційний блок докладає певні зусилля, а тому, що нинішня влада не робить речі, які мала. Життя на місцях фактично не змінилася, навіть навпаки погіршилась. Ось і виходить, що у проросійськи налаштованих громадян немає причин міняти свою позицію. Нинішня влада не усунула жодної передумови Майдану. Небезпека контрреволюції вкрай висока», – резюмував Гармаш.

Варто відзначити, що нинішня влада не просто «нічого не зробила для України, вона все зробила для того, щоб «русский мир» таки зумів взяти реванш….

Реального терміну не отримав жоден сепаратист. У Харкові всіх загарбників ОДА відпустили із залу суду.

Війну перестали називати війною, Донбас перестали називати окупованою територією, а в офіційних документах немає жодного слова про те, що Росія агресор. Тільки бла-бла шоу на телеканалах, які південно-східна частина країни так і не дивуватися!

Варто відзначити, що Порошенко і «любі друзі» вже зрадили один Майдан (Помаранчеву Революцію). Тоді, влада була плавно передана в руки Януковича. Ющенко отримав гроші, а Порошенко посади і привілеї в бізнесі… Ви думаєте другий раз Порошенко не зрадить?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України