Новини

Термальні води Закарпаття

Закарпаття славиться не лише гірськолижними курортами та мінеральними водами. Справжньою родзинкою є гарячі джерела, що виходять на поверхню з кілометрових глибин. Термальними водами називають ті, температура яких перевищує 20 градусів. Їх поділяють на 3 види:

  • Теплі – температура до 37 С.
  • Гарячі – 38-50 С.
  • Дуже гарячі – 51-100 С.

Закарпаття – одне з двох місць в Україні, де можна відчути на собі цілющу силу підземної термальної води. Тут налічується близько 50 джерел з температурою води 30-80 С та абсолютно різними мінеральними складами, відповідно, і з різними властивостями.

Ви можете самі переконатися у їхній лікувальній силі та ефективно провести оздоровчий відпочинок в Закарпатті. Забронювати путівки до санаторію з термальними водами вигідно і без переплат можна на сайті.

Особливість термальних джерел

Купатися в теплих водах любили ще давні римляни. Вони перші і помітили, кожне джерело має різний вплив на тіло, органи, самопочуття людини. Що й підтвердилося, коли складом та властивостями гарячих вод зацікавилися вчені.

Лікарі стверджують, що лікувальний ефект таких вод досягається за рахунок:

  • Підвищеної температури – ​​коли людина знаходиться у воді, температура її тіла піднімається на пару градусів, що допомагає покращити імунну систему та сприяє активному викиду в кров інтерферонів. Таким чином, організм підвищує свої захисні сили та зміцнюється.
  • Унікальному мінеральному складу – всі джерела різні за складом, але майже всі містять бром, криптон, натрій, йод, магній. Вода збагачується мінералами із шарів земної кори, що проходять по дорозі на поверхню. Коли людина перебуває у термальних водах, через її шкіру організм насичується цими елементами.

Відпочинок та лікування на термальних водах. Який санаторій вибрати?

Шукаєте путівки до санаторіїв Закарпаття з гарячими джерелами? Обов’язково перегляньте один із найкращих варіантів – санаторій «Боржава». Тут на вас чекає високомінералізована термальна вода «Теплиця» з температурою 39 С і безліччю корисних властивостей: від болезаспокійливих до антиалергічних. Втім, допоможе не лише вода. Санаторій має чудовий медичний центр із величезним переліком процедур.

Умови проживання та місце розташування санаторію «Боржава» також чудові. Не прогавте шанс зцілитися в термальній воді – купуйте путівки в санаторії Закарпаття – не роздумуючи!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.