Новини

Тепловентилятор: простий спосіб швидко обігріти приміщення

У період холодів багато сімей постають перед питанням, як швидко обігріти приміщення. Особливо актуальною така потреба є до запуску централізованої системи опалення або під час поломок мережі. У якості допоміжного засобу для опалення кімнати підійде тепловентилятор. Це компактній прилад, який здатен швидко нагріти приміщення. Залежно від розміру та функціоналу техніку використовують у побутових цілях та промислових масштабах.

На які параметри потрібно орієнтуватися при виборі тепловентилятора

Тепловентилятор всмоктує холодне повітря та пропускає його через нагрівальний елемент. Таким чином тепле повітря швидко циркулює приміщенням. Моделі працюють у вигляді простого вентилятора або додатково оснащуються поворотним механізмом. За сферою використання вентилятори розділяють на побутові та промислові.

Принцип дії у такому обладнанні однаковий, проте вони відрізняються матеріалами виготовлення. Побутовий тепловентилятор підходить для приміщень невеликої або середньої площі: квартир, офісів, підсобних приміщень. При виборі обігрівальної техніки потрібно орієнтуватися не на зовнішній вигляд, а на технічні характеристики.

  • Потужність. Її необхідно підбирати залежно від площі, яка буде обігріватися. Не варто купувати обігрівач з невисокою потужністю, якщо він призначений для великої площі роботи. Таким чином витрачатиметься багато електроенергії, а приміщення залишатиметься холодним.
  • Додаткові можливості. Тепловентилятори призначені для обігріву помешкань, проте їхні додаткові функції здатні полегшити життя користувачів. Наприклад, обдув холодним повітрям стане в пригоді влітку. Запобігання перегріву врятує прилад від поломки.
  • Тип нагрівального елемента: спіральний, керамічний, трубчастий. Найкращими вважаються керамічні, проте вони і найдорожчі.

Варто звертати увагу на виробника техніки та відгуки споживачів на незалежних інтернет-майданчиках.

Тепловентилятори за типом встановлення

Тепловентилятори можуть бути стаціонарними та переносними. Другий варіант техніки можна переміщувати в різні кімнати або перевозити на різні об’єкти. Стаціонарні прилади фіксуються різним чином залежно від типу та потреб розміщення. Найпоширенішими є настінні обігрівачі. Їх встановлюють у кімнатах з невеликою площею.

Підлогові тепловентилятори більш продуктивні, проте займають місце у приміщенні. Зазвичай їх встановлюють у великих залах чи кімнатах приватних будинків. Для помешкань з високими стелями встановлюють стельові обігрівачі. Маленькі настільні вентилятори швидко та локально нагрівають маленькі. Влітку їх використовують для обдування холодним повітрям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України