Авторські статті

Тепер РФ більше не зможе здійснювати рейди на острови Швеції

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко пояснив обсяг наслідків для Кремля від вступу Швеції до НАТО.

“… Тепер Росії буде проблематично здійснювати рейди на острови Швеції, які вони регулярно здійснювали як підготовку своїх спецпідрозділів диверсійно-розвідувального типу. Уряд Швеції на цьому вже акцентував увагу і робив офіційні заяви, що Росія порушує кордони країни, проводячи такі навчання без будь-якого узгодження”.

Тепер РФ більше не становить жодної небезпеки для Швеції: “Тепер Росія навіть на цьому рівні не зможе діяти, оскільки це будуть уже дії проти Північноатлантичного альянсу, країни НАТО, у зв’язку з чим може бути порушене питання щодо задіяння тієї чи іншої статті – щонайменше четвертої і щонайбільше п’ятої”.

Також Олександр Коваленко озвучив одну з помилок, допущених Путіним: “Росія, яка позиціонувала свої дії проти України як спробу запобігти розширенню Північноатлантичного альянсу, за останні десять років зробила все можливе, щоб Північноатлантичний альянс розширився настільки, наскільки ніхто не міг подумати, що він розшириться”.

“Ті ж самі Фінляндія і Швеція займали дуже нейтральну позицію. Так, вони співпрацювали з Альянсом у питаннях, наприклад, логістичних, але вони не ставили перед собою мету ставати членами НАТО. Росія зробила все, щоб сталося зовсім навпаки. Це колосальне геополітичне фіаско для Москви. Звичайно, вони намагатимуться це якось виправдати, намагатимуться знайти пропагандистські пояснення, що однаково Путін “усіх переграв”, “так і замислювалося” або щось таке”, – підкреслив відомий блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України