Новини з Австрії

В Австрїі збільшується об’єм безготівкових платежів

Дебати про те, чи варто повністю відмовитися від готівки, переходять до наступного раунду в Австрії. Одне можна сказати напевно: що молодший споживач, то більше в нього безготівкових розрахунків. Згідно з опитуванням Gallup, проведеним для Mastercard, майже половина всіх австрійців здійснюють безготівкові платежі.

Було опитано 1000 австрійців, і результат був цілком зрозумілий. Майже половина австрійців вважає за краще розплачуватися безготівкою. Незважаючи на це, нині понад 60 відсотків платіжних операцій, як і раніше, здійснюються з використанням готівки. Літні люди особливо часто розплачуються купюрами та монетами.

Згідно з опитуванням, 97 відсотків опитаних використовують дебетову картку для безготівкових розрахунків, а близько половини також використовують кредитну картку. Близько чверті використовують свій мобільний телефон для безконтактної оплати в магазинах, а кожен п’ятий також у ресторанах. Тим не менш, 24 відсотки австрійців турбуються про безпеку при оплаті мобільним телефоном, що трохи менше, ніж попереднього року, у 2022 році таких було ще третина.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України