Життя

Тим, хто віддав все, але не отримав у відповідь нічого

Немає нічого гіршого, ніж бачити, що людина, яку ви любите, перестає вас любити

Немає нічого гіршого, ніж бачити, що людина, яку ви любите, перестає вас любити. Це почуття, ніби хтось забирається до вас всередину і починає розривати вас на частини. Ви безпорадні і налякані. Ви відчуваєте, що не можете нічого контролювати, що вже зробили все можливе, але цього виявилося недостатньо. Ви готові заради нього абсолютно на все, готові любити його ще сильніше, ніж його взагалі хто-небудь любив і буде любити, але він все одно вас більше не вибирає. Ви втратили людину, на якого раніше могли покластися, того, хто знає вас краще за інших і хто був для вас цілим світом, якщо не більше. Все, чого вам хотілося, це щоб він залишився і любив вас так само сильно, як і ви його. Але що б ви не робили, вас чекала невдача. \Чи ні?

Ви повинні розірвати ці токсичні відносини. Скиньте з себе мертвий вантаж. Навіть якщо ви і були йому небайдужі, ступінь його любові і турботи навіть близько не порівнялася б з вашими почуттями. Бути може, він і любив вас всім своїм серцем, але його вчинки були позбавлені цієї любові. Він використовував вашу любов, підтримку і жертви. Він був поруч в хвилини щастя і віддалявся, коли вам було погано. Він був ненадійним. Чи дійсно ви хочете для себе такого партнера? Партнера, з яким ви збираєтеся прожити все життя, ділити їжу, ліжко, будинок? А що трапиться, якщо ви не зможете заплатити за рахунками? Або станеться якесь нещастя? Що якщо ви опинитеся в біді і будете невтішно в своєму горі? Чи буде він поруч або кине вас розбиратися з усім поодинці? Зараз ви можете цього не усвідомлювати, але ви вчасно ухилилися від величезної кулі.

Немає нічого романтичного в тому, щоб тягнутися до того, хто не любить вас так, як ви того заслуговуєте. Немає нічого романтичного в тому, щоб присвячувати себе людині, який відноситься до вас без поваги і терпіння. І немає нічого романтичного в тому, щоб страждати так, як ви. Він егоїстичний і погана людина, і вам не потрібно терпіти його холодність.

Битви, які зараз присутні у вашому житті, будуть в ній завжди. Чи дійсно вам потрібна вся ця біль і неспокій?

Будь-які відносини і помилки є джерелом нових знань і новим етапом розвитку. Ви розумієте, що вам потрібно від партнера, і чого слід уникати. Ви вчитеся йти.

Будь ласка, йдіть від нього. Так, буде боляче, але якщо ви продовжите в тому ж дусі, то нічого не зміниться. З ним ви лише продовжите йти по слизькому шляху. Те, що ви зараз робите, це все одно що свідомо пити отруту. І нехай ця отрута здатний втамувати спрагу, але йому ніколи не перетворитися в воду.

А що робити, якщо ви відчайдушно жадаєте помсти? Не варто, тому що так ви зосереджуєтесь на свій біль. Він – це рана, яку не потрібно ятрити, якщо не хочете, щоб після неї залишився шрам. Нехай вона сама затягнеться. А як же помста? Що ж, ви вже помстилися, коли кинули його. І він пошкодує, що втратив вас, тому що більше ніколи не зустріне ту, хто буде миритися з його жалюгідним поведінкою в стосунках, або ту, хто буде такою ж доброю до нього, який були ви. Всі зусилля, які ви вкладали в ваші відносини, відгукнуться йому болем після вашого відходу. Він буде сумувати за вам вічно, але буде вже занадто пізно.

А тепер будьте краще і станьте більш важливою людиною. Живіть кращим життям і незабаром все стане на свої місця.

Ідіть і просто живіть далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України