Телеведуча: нардепам від «Слуги народу» краще не мовний закон змінювати, а зайнятися вивченням української мови

«Слуг народу» вдруге за тиждень, ніби хтось наврочив. Спочатку НАТО і ЄС в Конституції на щось гнучке змінити пропонують. Тепер вже закон про мову їм не такий, як треба. Видно, що в президентській партії зібралися переходити на проросійське електоральне поле з усіх чотирьох можливих, на яких «нові обличчя» отримали депутатські посади і портфелі на Банковій. Але, якщо це єдині заманухи для виборів восени, то кінець для «слуг народу» не за горами. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Журналіст зазначає, вона особисто поважає право кожної людини говорити в побуті на якій завгодно мові, але саме спілкування російською мовою найчастіше ставало засобом спекуляцій у накручуванні. Не потрібно забувати, що саме захист російськомовних призвела до появи російських танків, російського Гіркіна і російської псковської дивізії. А нещодавно Путін ще й вирішив озброювати всіх російськими паспортами, якщо говориш по-російськи. Тому краще не треба вносити зміни до мовного закону.

Марина Данилюк-Ярмолаєва підкреслює, «Слугам народу» варто піаритися на дорогах і економічних реформах, а нардепам від президентської партії краще вчити самим мову, тому що у Брагаря та Богуцький і з російською страшна біда. «Досвід популярного клоуна Дубинського доводить, що можна орально кричати про захист російськомовних людей, а самому шукати європейські преференції для жо*і в Румунії», – написала телеведуча. Читайте також – обмундируванню ДБР позаздрить будь-яка інша правоохоронна структура.

мова Слуга народу політика України Разумков Україна

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh