Авторські статті

Телеведуча: нардепам від «Слуги народу» краще не мовний закон змінювати, а зайнятися вивченням української мови

«Слуг народу» вдруге за тиждень, ніби хтось наврочив. Спочатку НАТО і ЄС в Конституції на щось гнучке змінити пропонують. Тепер вже закон про мову їм не такий, як треба. Видно, що в президентській партії зібралися переходити на проросійське електоральне поле з усіх чотирьох можливих, на яких «нові обличчя» отримали депутатські посади і портфелі на Банковій. Але, якщо це єдині заманухи для виборів восени, то кінець для «слуг народу» не за горами. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Журналіст зазначає, вона особисто поважає право кожної людини говорити в побуті на якій завгодно мові, але саме спілкування російською мовою найчастіше ставало засобом спекуляцій у накручуванні. Не потрібно забувати, що саме захист російськомовних призвела до появи російських танків, російського Гіркіна і російської псковської дивізії. А нещодавно Путін ще й вирішив озброювати всіх російськими паспортами, якщо говориш по-російськи. Тому краще не треба вносити зміни до мовного закону.

Марина Данилюк-Ярмолаєва підкреслює, «Слугам народу» варто піаритися на дорогах і економічних реформах, а нардепам від президентської партії краще вчити самим мову, тому що у Брагаря та Богуцький і з російською страшна біда. «Досвід популярного клоуна Дубинського доводить, що можна орально кричати про захист російськомовних людей, а самому шукати європейські преференції для жо*і в Румунії», – написала телеведуча. Читайте також – обмундируванню ДБР позаздрить будь-яка інша правоохоронна структура.

мова Слуга народу політика України Разумков Україна

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України