Авторські статті

Телеведуча: є небезпека, що тепер цими 18-річними призовниками Міноборони почне «дірки» на фронті затикати

Президент України Володимир Зеленський вчора підписав указ про призов на військову службу з 18-ти років. Раніше було з 20-ти. Таке рішення влади не викличе нерозуміння серед населення, якщо тільки глава держави не зважиться піти на крайні заходи.

Що це за крайні заходь у своєму блозі пояснила телеведуча і блогер Ольга Лень

Вона зазначає, небезпека буде, якщо Зеленський і МО почнуть цими 18-річними призовниками «дірки» на фронті затикати. Тому що для зниження морального духу воюючої армії вони вже зробили все, що могли і відтік контрактників з армії неминучий. Тому така ідея може визріти. А посилати призовників на лінію дотику навіть під час так званого «перемир’я» – це відтворювати тут сценарій першої чеченської війни з усіма «солдатськими матерями», торгівлею полоненими та іншими небезпечними справами.

Ольга Лень нагадує, з 2014 до 2020 емісари з РФ систематично намагалися щось розбурхати рух «матерів» під Міноборони, то акції призовників проти покличу. Але після цього рішення Зеленського про призів з 18-ти років всі ці проросійські «жінки за мир» знову активізуються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України