Політика

Телеведуча: явка на цих парламентських значно нижча, ніж на президентських виборах

Телеведуча Ольга Лень в своєму блозі поділилася своїми враження від голосування: явка значно нижче, ніж на президентських виборах. За словами Ольги Лінь, коли вона ставила підпис, то помітила, що на десять квартир добре якщо один підпис про отримання бюлетеня.

Телеведуча пише, ще один неприємний сюрприз – бюлетень мажоритарників. За п’ять років війни все, про що змогли написати про віськового і Героя України у виборчому бюлетені її окрузі: «безпартійний, пенсіонер». Це якийсь діагноз тим, хто таку форму подачі інформації про кандидатів у бюлетені для голосування встановлював. Незрозуміло, чому досі на офіційному рівні учасників україно-російської війни не називають ветеранами. Тому нічого дивуватися, що півкраїни не знає, чи є взагалі війна.

Ольга Лень пише, практичний висновок з цього лише один – потрібно вибирати свого кандидата до того, як будете вже в кабінці для голосування. Особливо, як на окрузі немає якихось «зірок» і відомих персонажів. Тому, читаючи бюлетень ви зможете хіба що за партійного кандидата проголосувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.