Авторські статтіТехно

Телескоп Hubble зафіксував боротьбу двох галактик на орбіті Чумацького Шляху

Космічний телескоп Hubble показав зіткнення двох галактик на орбіті Чумацького Шляху. Фахівці NASA повідомили, що змогли побачити боротьбу двох об’єктів.

На орбіті нашої галактики Чумацький шлях, обертаються ще кілька галактик. Вони безпосередньо залежать від гравітаційного поля нашої галактики. Експерти «космічної корпорації» повідомили, що днями телескоп Hubble засік зіткнення між двома такими супутниками. Повідомляється, що учасниками «битви титанів» стали галактика Велика Магелланова хмара і Мала Магелланова хмара.

Варто відзначити, що ці галактики обертаються не тільки навколо Чумацького Шляху. У кожної з них є своє гравітаційне хмара, яка намагається притягнути «сусіда». Тепер «перетягнути ковдру на себе» вдалося Великому Магелланову хмари. У NASA заявили, що дана галактика, маючи велику силу тяжіння, «відірвала» частину свого меншого сусіда.

Завдяки часткового розриву галактики Мала Магелланова хмара, частина її відірвалася в Чумацький шлях. Ймовірно, що скоро цю маленьку галактику і зовсім «розірвуть» найближчі сусіди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.