ЄС|NATOНовини

Телефони тепер можна заряджати через шорти

Британським вченим вдалося створити шорти, за допомогою яких можна заряджати мобільні телефони. Зарядка для пристрою знаходиться в кишені.

Вчені Великобританії попіклувались про те, щоб жителі їх країни не турбувались про те, як їм зарядити акумулятор телефону. Тому вони створили новітню лінію шортів та спальних мішків, які будуть слугувати зарядними пристроями завдяки використовуванню тепла тіла людини.

Над створенням пристроїв працювали представники Інституту Саунгемптона і фірми «Vodafone». Тепер, завдяки їм, якщо у людини під рукою нема розетки, вона може використати шорти, які розроблені згідно із спеціальними технологіями.

Шорти, які уже отримали назву «The Power Shorts», зроблені із деніну. В нього вшиті вставки, які чимось нагадують губку. Електромагнітні хвилі змінюють свій напрямок залежно від впливу електричного поля. Якщо тканина нагрівається або зазнає деформації, змінюється поляризація хвиль.

Тобто, коли людина, яка одягнута в шорти, починає рухатись, вони збирають енергію і перетворюють її в електрику. Використовувати такого роду енергію можна завдяки кишені, в яку вшито USB- гніздо, до якого телефон підключається через кабель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.