За результатами дослідів, які фахівці провели в першому півріччі, була оприлюднена несподівана інформація. Вчені зробили висновок, що телебачення робить людей біднішими.
Результати проведених дослідів показують, що зростання кількості часу, проведеного людьми працездатного віку перед телеекранами, пов’язано, в першу чергу, зі зниженням їх активності у сферах праці та дозвілля. При цьому, логічно пріпускати зниження рівня їх доходів. Але це ще не все. Зростання телебачення у загальному рівні медіаспоживання не позначається на ставленні громадян до влади в цілому. Громадяни з низькою трудовою активністю і великим обсягом телеперегляду більш критичні до президента та діяльності уряду. Найбільшу лояльність до влади мають ті, хто більш активний і дивиться телевізор рідше. Раніше вважалося, що все йде якраз навпаки. Але результати цього дослідження показали, що така думка була помилковою.
Головним результатом досліджень, стало те, що його результати показали наступне. У короткому діапазоні часу вміст ЗМІ, сам по собі, не впливає на життєву позицію людей .