Телебачення робить людей біднішими

За результатами дослідів, які фахівці провели в першому півріччі, була оприлюднена несподівана інформація. Вчені зробили висновок, що телебачення робить людей біднішими.

Результати проведених дослідів показують, що зростання кількості часу, проведеного людьми працездатного віку перед телеекранами, пов’язано, в першу чергу, зі зниженням їх активності у сферах праці та дозвілля. При цьому, логічно пріпускати зниження рівня їх доходів. Але це ще не все. Зростання телебачення у загальному рівні медіаспоживання не позначається на ставленні громадян до влади в цілому. Громадяни з низькою трудовою активністю і великим обсягом телеперегляду більш критичні до президента та діяльності уряду. Найбільшу лояльність до влади мають ті, хто більш активний і дивиться телевізор рідше. Раніше вважалося, що все йде якраз навпаки. Але результати цього дослідження показали, що така думка була помилковою.

Головним результатом досліджень, стало те, що його результати показали наступне. У короткому діапазоні часу вміст ЗМІ, сам по собі, не впливає на життєву позицію людей .

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh