Новини

Театральні афіші Львова цією весною

Часи змінюються, а драматичне мистецтво лишається так само популярним серед глядачів різного віку та статусу. Навесні особливо хочеться чогось легкого та веселого, що допоможе створити настрій та дозволить відпочити. Саме таким жанром стане комедія. Приготуйтеся посміятися від душі.

Лазанья по-французьки

9 квітня на сцені Національного драмтеатру імені Марії Заньковецької відбудеться справжній феєрверк веселощів. Глядачі зможуть насолодитися комедією Марка Камолетті «Лазанья по французьки». Автор відомий легкими п’єсами, які стали досить популярними не тільки в Франції, а й в інших країнах Європи.

Драматург віртуозно звертає увагу людей на досить пікантні сцени, які можуть статися в житті кожного. Ось і в «Лазаньї по-французьки» герої настільки заплуталися в своїй брехні, що вже й самі забули, ким насправді вони є. Перед аудиторією з’являться:

  • Жаклін, котра зраджує своєму чоловікові з Робертом;
  • Роберт – друг родини, коханець Жаклін і разом з тим кращий друг Бернара;
  • Сюзанна – зваблива красуня, яка має стосунки з Бернаром, а з асом і Роберт не обділяє її увагою.
  • кухарка Сюзетта та її чоловік Джордж.

Обов’язково оцініть високий рівень театральної гри акторів, а також від душі повеселіться.

Жінка над нами

13 травня киян запрошує Національний академічний драматичній театр ім. М. Заньковецької до перегляду комедії «Жінка над нами». Глядачі нарешті зможуть побачити своїх улюблених акторів:

  • Лілія Ребрик;
  • Лесь Задніпровский;
  • Костянтин Костишин.

Ця постановка не просто яскрава театральна подія в Львові, а й справжня загадкова подорож в країну гумору.

«Жінка над жінками» – це сучасна історія про італійські нестримні емоції, гарячі пристрасті, а також закручені сюжетні повороти. Завдяки неординарній історії глядачі навіть не встигнуть ока зімкнути, як п’єса добіжить кінця. На сцені буде захоплююча гра акторів, непередбачуваний сюжет, а також море сміху.

Глядач познайомиться з чарівною Паолою, котра дуже швидко звабила політичного діяча Леоне. Але сам чоловік мало цікавить молоду журналістку. Тому щоб додати собі харизми, він домовляється з молодим письменником, який віддасть йому свої твори. І можливо кожен отримає те, чого так прагне. Фінал буде справді вражаючим.

Замовити квитки на ці спектаклі, а також на інші комедійні вистави у місті Лева можна у розділі сайту https://lviv.kontramarka.ua/uk/theatre-komedia

Севільський цирульник

5 травня Львівська опера запрошує відвідати виставу, яка нікого не залишить байдужим, «Севільський цирульник». Композитор майстерно представив кожен етап, а пісні дозволять зануритися в емоції персонажів.

Глядачі матимуть змогу задуматися про важливість кохання в житті, а також проаналізують заради чого люди готова ризикувати і йти на досить непередбачувані кроки. Альмавів знаходить собі союзника в особі цирульника Фігаро і продовжує боротися за серце свої коханої.

Квитки на оперні вистави у Львові також можна знайти на сайті https://lviv.kontramarka.ua/uk/theatre-opera

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України